Sayfa 521/570 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Bakın tahtayı okumayı bilmiyorsunuz ayrıca biraz çevreniz olacak araştırın.

Patron satmıyor yabancı deli gibi sattı. Beni bilen bilir perşembe ve cuma arkadaşlarıma da söyledim.

Çarşamba deutche 68 bin sattı citi de sattı. Aynı akşam tahtada deutche 259 bin lot gösterdi yarın satacam operasyon başlasın dedi.

Perşembe günü danışıklı dövüş gibi yabancı lotları satış kademelerine koydu. Ama ne hikmetse alış kademelerine kimse alışı göstermedi. Serbest alışla yabancının malını çatır çatır alıp geçtiler.

Planlı bir şekilde el değiştirdi. 17 ler gibi maliyeti olan yabancı malını 32-33 lerden birilerine verdi. Ama öyle bir planı ki o kadar satışta kağıdı ne yukarı ne aşağı indirdiler onun için planlı diyorum.

Ben de bunu fırsat bilerek perşembe cuma ekleme yaptım. Sonra ne hikmetse hafta sonu sosyal medyada "bu hafta tlmanı izledim uzun vade listeme ekliyorum" diyen çoktu bana göre hepsi malını aldı.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    aynen doğru el degiştirdi yeni maliyetler 30 ile 33 ler . burdan yataydan çıktıkmı önündeki dirençler çok önemli.ama unutmayın olumlu hava olursa .borsanın en güzel zamanında biz nal topladık.inş daha iyi oluruz .geçen hafta sonu yapılan satışlar bu tahtayı üç kez taban yaptırırdı.yiyen yedi yemiyen yemedi .onlara yediricek.bu hafta güzel bir hafta olucak .inş

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Bakın tahtayı okumayı bilmiyorsunuz ayrıca biraz çevreniz olacak araştırın.

Patron satmıyor yabancı deli gibi sattı. Beni bilen bilir perşembe ve cuma arkadaşlarıma da söyledim.

Çarşamba deutche 68 bin sattı citi de sattı. Aynı akşam tahtada deutche 259 bin lot gösterdi yarın satacam operasyon başlasın dedi.

Perşembe günü danışıklı dövüş gibi yabancı lotları satış kademelerine koydu. Ama ne hikmetse alış kademelerine kimse alışı göstermedi. Serbest alışla yabancının malını çatır çatır alıp geçtiler.

Planlı bir şekilde el değiştirdi. 17 ler gibi maliyeti olan yabancı malını 32-33 lerden birilerine verdi. Ama öyle bir planı ki o kadar satışta kağıdı ne yukarı ne aşağı indirdiler onun için planlı diyorum.

Ben de bunu fırsat bilerek perşembe cuma ekleme yaptım. Sonra ne hikmetse hafta sonu sosyal medyada "bu hafta tlmanı izledim uzun vade listeme ekliyorum" diyen çoktu bana göre hepsi malını aldı.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bravooooooooooo
    Son düzenleme : spekulator28; 23-11-2020 saat: 11:04.

3. maşallah MKK.spk den dolayı takaslar açılmıyor .merak ettik .ne alınmış ne verilmiş .babalar neyi isterse spk onu uyguluyor .ah ah .önce 35 .dirancini geçelim sonra 38 üzeri kalırsak .45 leri denicez çok güçlü burası bu güçlü direnci kırarsak iki üç gün 45 üstü kapatırsak.işte orda kıyamet kopar.sert hareketler yasarız.çanak orda bizi bekler durur .hayırlısı .çanak yapıcaz kaçarı yok kurtuluşu yok ..........satın iş yatırımla mery teyze satın...........

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    maşallah MKK.spk den dolayı takaslar açılmıyor .merak ettik .ne alınmış ne verilmiş .babalar neyi isterse spk onu uyguluyor .ah ah .önce 35 .dirancini geçelim sonra 38 üzeri kalırsak .45 leri denicez çok güçlü burası bu güçlü direnci kırarsak iki üç gün 45 üstü kapatırsak.işte orda kıyamet kopar.sert hareketler yasarız.çanak orda bizi bekler durur .hayırlısı .çanak yapıcaz kaçarı yok kurtuluşu yok ..........satın iş yatırımla mery teyze satın...........

newzat ky ya veriyolar hisseleri yukar cıkartıp cıkartıp ben yine sattım alış için bekliyorum her gün ekmek yyiorum :D gitmez bu hisse eskiye dönelim simitci dönerci duyduysa hisseyi gitmez :D sürünür bekleriz alsat yapa yapa .D Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    newzat ky ya veriyolar hisseleri yukar cıkartıp cıkartıp ben yine sattım alış için bekliyorum her gün ekmek yyiorum :D gitmez bu hisse eskiye dönelim simitci dönerci duyduysa hisseyi gitmez :D sürünür bekleriz alsat yapa yapa .D Y.T.D
    bu konuda sana hak veriyorum yıl sonu bilanço süper beni tek bağlayan nokta.yoksa defter degeri şu an yüksek fk fiat kazanç eh işte yoksa gaz olayı veya uluslar arası gemilerin turistik amaçla gelmesi degil bunlar zaten geliyordu hatta şimdi limanda çoğalıyor karadeniz sahilinde lojistikde süper işler yapıyor.gerisi gaz sadece bence çünkü yıllardır bunlar yapılıyordu sadece gaz bulundu kara denizde iyide oda sakaryada arada kaç liman var .küçük yatırımcı çok mal sahibi oldu ama bence çogu korkudan sattı hisse el degiştirdi .çarsamba perşembe cuma satışları bunu gösteriyor.maliyetler 30 üstü satış var doğru ama güzel olucaz önümüzdeki günlerde .tabiki borsada bir kural var .beklenti alınır beklenti bittimi satılır bunu yaptılar burda birde altın kural ....SPEKÜLATÖR 28 simitçi borsa konuşuyorsa sokakta borsa konuşuluyorsa .borsayı terk etme zamanı gelmiş tir bunuda devamlı yazdım konjektör bozulursa tabiki dibin dibini görürüz 10 tl fiatlar gözükür bunu düşünmeyen borsaya girdiyse vay haline.bende büyük bir düzeltme bekliyorum hatta dikkat ettiyseniz.imkb 30 ve 50 .imkb 100 dışında yasanıyor bu düzeltme incitmeden korkutmadan zamanı gelince sert düşüş ler baslar .şimdi imkb 30 ve 50 ye önem veriyorlar onlarla yukarı gidicez.

6. bu gün inş 34 üstü kapatalım bugün için yeterli olur hızlı çıkışlar hoş degil tavan yapmasın.yukarı hareket bekliyorum önemli olan 38 üstü direnci birde ikili dip yaptık ikili diplerden sonra yükseliş yasanır genelde .ama direncini kırarsa devamı gelir

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    bu gün inş 34 üstü kapatalım bugün için yeterli olur hızlı çıkışlar hoş degil tavan yapmasın.yukarı hareket bekliyorum önemli olan 38 üstü direnci birde ikili dip yaptık ikili diplerden sonra yükseliş yasanır genelde .ama direncini kırarsa devamı gelir

bu hisseden ümit beklenmez gel gel yapıp veriyorlar çok dillendi artık grefik analiz işi hikaye bıktırma moduna girecek bekleyen kazanır ama bazı kişiler var burda veriyorlar gazı yok gidecek 300 400 500 olacak demesinler uzun vadeli düşünsün girecekler heleki piyasaya verilen lotlar varken hayırlısı bakalıp göreceğiz Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    bu hisseden ümit beklenmez gel gel yapıp veriyorlar çok dillendi artık grefik analiz işi hikaye bıktırma moduna girecek bekleyen kazanır ama bazı kişiler var burda veriyorlar gazı yok gidecek 300 400 500 olacak demesinler uzun vadeli düşünsün girecekler heleki piyasaya verilen lotlar varken hayırlısı bakalıp göreceğiz Y.T.D
    dostum katılıyorum.inan bu son marjda 39 lara gittiginde çıkmadığıma pişman oldum.sana katılıyorum 240 bin lot mal kaldı yabancıda .yabancı bir daha kolay kolay albayrak hisselerrine girmez bunu tümosandada yapmıştı.sonuç şu an satış baskısı hakim fazla düşürmeden 32 ile 33 50 arası vermeye çalışıyor .mal çok dağıldı.hayra alamet degil 27 ler gözüküyor hatta 24 lerde ola bilir bu sadece kend görüşüm.limandaki arkadaslar .felaket gaza gelmiş bunu duyanda mala atlıyor .bunlar kolay kolay yedirmez .inş yıl sonu bilançosu bekledigimiz gibi gelir gelirse tekrar 40 lı rakamlar görülür. şubatta düşü bekliyorum ama galiba erken olucak bu düşü birde borsanın bu ayagı var aslında tedbiri elden bırakmamalı.hayırlısı diyelim

Sayfa 521/570 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •