Special Days Image
Sayfa 532/570 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    Sagol evet yerine koydum daha düşüğüne artı sattım birdaha aldim çok süper birsey al sat para kazaniyorsun çok hoşuma gidiyor :D kısıtlamalar gelecek gibi kapanma olursa türkiye genelinde borsa comolokko olur :D Y.T.D
    borsa zaten bir bahane arıyor .yüzlerce hisse zaten şişik her fırsatta her kademede satıyorlar.kısıtlama olmasada borsada sert düşüş yasanıcak .piyasaya çok gaz veriliyor borsa düşünce piyasaya gaz verenler yumuşak gaza devam.ama ben 2021 ilk ayının sonlarında bekliyorum tersi ola bilir borsa burası limanda düşüşte en büyük tepkiyi veriyor .borsada olumsuzlukları düşünmeyen balıklama dalarsa küllüm olur .hayırlısı diyelim

2. güzel marj yaptı ordan satıp dipten alanları tebrik ediyorum . sattı diye sitem edemeyiz dönmiye bilirde ama cesur davranış güzelde kazanç bıraktı yine bu gün çöktü borsa inş dönüş degildir yarın çok iyi bir seans bekliyorum aralık ayı yılın son ayı güzel başlangıç yapıcaz umarım . yıl sonu çıkışı sonrası ben borsada güzel bir düzeltme bekliyorum ama bu nu erken yaparlarsa erken yasarız artık yasıcaz görücez limana binen güzel demir atmış ne kadar sağlam görücez bir daha dönersek dönüşümüz nasıl olur bilemiyorum hiç bir hisse böyle marj bırakmadı mal çaktıysalar bir daha gider dönerse 22 ler bizleri bekler şakası yok yukardada çanak beklentim şu an hala devam ama al sat yapsaydık şimdi çanak oluşmuştu fazlasıyla

3. bazı hisseler mscı endexsinden çıkarılma satışıydı ay sonu diye .yarın muhtemelen iyi oluruz şayet arkası gelirse satışların biraz daha gevşeriz satış dalgası limanı sert vurdu liman zaten dayanamaz bu tür satışlara yıl sonu aralık 15 den sonra güzel bir borsa olmalı ocak ayına kadar beklentim bu yönde hayırlısı .

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    bazı hisseler mscı endexsinden çıkarılma satışıydı ay sonu diye .yarın muhtemelen iyi oluruz şayet arkası gelirse satışların biraz daha gevşeriz satış dalgası limanı sert vurdu liman zaten dayanamaz bu tür satışlara yıl sonu aralık 15 den sonra güzel bir borsa olmalı ocak ayına kadar beklentim bu yönde hayırlısı .
    bugün yine sattım 34 480 den bekliyorum ben bu işi seviyorum :D Y.T.D

5. verebildiysen helal fazla işlem olmadı hemen çıkmasıyla düşmesi bir oldu tahtada mery teyze satıyor yabamcının malı kalmadı patronun kalan mallarını okoutuyorsa kötü bitince beterin beteri olur bu tahmin.şayet mery tahtaya alıştı alıcı satıcı düşünce al çıkınca sat .ama yukarı gidicekse bu son kıvranışlar .her kesi terse yatırıcak düşünce alırız diyenlerin mallarını alıp gidicek ama patronun malları hala satılıyorsa .uzuncularda üzülücek buraSI BORSA ben nerde durur kestiremiyorum o zaman.inş tahtamız bu haliyle devam ederdirençleri kırdırmak istemediler kıramadı dabu gün 34 üstü güzel olur .hatta tavan da yakışır güzel bir alım gelicek bekliyorum ama her an da tedirginyön hep yukarı göstersede ayılarda boğalarda ne yapacagı belli olmaz .yönü onlar tayin edecek

6.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    bugün yine sattım 34 480 den bekliyorum ben bu işi seviyorum :D Y.T.D
    helal sana dostum

7. Katk cilve yapıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by cengiz Yazıyı Oku
    Katk cilve yapıyor.
    çilve yapsın cilve iyidir eninde sonunda dönsöz yol bulur ters bir sey olmasın

Sayfa 532/570 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •