Sayfa 533/570 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by cengiz Yazıyı Oku
    Katk cilve yapıyor.
    cilve degil gel gel yapıoyor yabanci ve şirket ortagı satan bir hisse gitmez :D Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    cilve degil gel gel yapıoyor yabanci ve şirket ortagı satan bir hisse gitmez :d y.t.d
    38 tekrar denicez galiba deniz bank satmaya başlasmış kokusu çıktı mery teyzede mal yok kimin malını satıyor bu hain

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    38 tekrar denicez galiba deniz bank satmaya başlasmış kokusu çıktı mery teyzede mal yok kimin malını satıyor bu hain
    Denizde ki satışların cogu bende birde iş yatırım affetmem :D Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    denizde ki satışların cogu bende birde iş yatırım affetmem :d y.t.d
    dostum denizbankta satmaya başladı .her halde mery deniz bankın malını satıyor .patronun 800 000 lot malı kalmıştı 500 000 kaldı satmaya devam ediyor .patron.sen haklı çıktın dostum zaten patron sattımı .işi bitmiştir çakal bunlar .yoksa bıraksalar muhtesem olucak .üçlü rakamlar hiç sıkıntı olmaz rahat çıkar ama bu albayraklar felaket

5. nevzat bey tekrar geldim jantı 256 dan verdim 33.44 den limana geçtik öncekinden 300 lot fazla aldık

6.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    nevzat bey tekrar geldim jantı 256 dan verdim 33.44 den limana geçtik öncekinden 300 lot fazla aldık
    hayırlı olsun dostumya en iyisini yaptın. denizbankta kalan hisseler satılıyor bu da hoş degil tahtamız için dikkat et bu gün bir hareket olabilir yada yarın 800 000 bin lot dan kalan 575 000 tahtamızı patron mahvetti .yabancıda kaçtı kalan lotlar bitince tahtanın akibeti belli olur bence yön aşşagı ola bilir biraz dikkat

7. şunu gösteriyor 38 direncini kıramıyacak .belki bir tavan daha yapacaklar bu bu gün olur daha sonra olur .bugün kü tavan uygun onlar için yukardan satılan malları kafalarına yemezler. 37 24 patronun kalan mallarını burdan okuturlar artık gel gel de yemiyor kendileri alıyor kendileri satıyor tavana doğru gidince yakalarlarsa gömücekler benim düşüncem.yatayda kalırsak iyidir gevşersek berbat bunu yasıcaz görücez

8. Patron neden satar. şirket degerinin .kendi hesabına uygun olduğunu.hesaplar burdan .malı boşaltır sonra yataya bağlar .zamanı gelince dipten toplar .bu da bizim patrona uygun .ne umutla ne gazla halka arz ettiler batık firmalar kadar olamadılar

Sayfa 533/570 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •