Sayfa 535/570 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. bu gün baya sıkı durdu hayret yani düşüncem degil de çıkıcam havası vermeye çalıştı ..spek patronun malını okuttuk tan sonra yön belli olur .bende yönün terse dönecegine inanıyorum biraz gevşer yataya bağlar sonra devam..

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    ° TLMAN - Ereğli Tekstil tarafından 35,90 - 36,84 TL fiyat aralığından 222.827 adet pay satılırken, şirket sermayesindeki payı %33,03'e geriledi. ° bir satışta burdan yemişiz .bravo trabzon limanı
    Genelde patron satınca gidiyor hisselerr
    Ytd

#TLMAN
    Genel Müdür Muzaffer Ermiş, “Kamu döneminde 5,6 milyon USD gelir elde edilirken, biz bunu 20 milyon USDye çıkardık” dedi. Trabzon Limanı, Türkiye’deki 186 liman ve kıyı tesisi arasında borsaya açılan tek liman işletmesi olarak da dikkat çekiyor.
    20 milyon dolar güzel gelir
    Ytd

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Bedava verseler almam (şaka... bedava olursa alırım )
    THYAO, ASELSAN,TÜPRAŞ gibi babalar varken ne olduğu belirsiz bu seneti kim alır bilmem.
    Bir de 15.5 gibi fahiş fiyat koymuşlar.
    Trabzon dediğin Karadenizin köşesinde ücra bir yer....işletme ne kar edecek de yatırımcısına temettü verecek...
    Bir sene sonra 7-8 TL'ye iner....
    Kardeş 40i görmüş
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Kardeş 40i görmüş
    Ytd
    45 84 ü gördü .dostum ama o arkadas hiç farkında degil trabzon limanı 6 tl iken .aselsan 16 tl idi thy 12 tl idi tüpraş 85 tl idi . şimdi trabzon limanı 34 tl tüpraş 93 tl thy 13 tl aselsan 18 tl iki ay önce 45 84 ü gördü
    kıytırık şirket diyor bilançoya bakıyormu .bilişim ve ulaştırma sektörü her geçen gün büyüyen ve güzel bilanço temettü veren firmalar

45 84 ü gördü .dostum ama o arkadas hiç farkında degil trabzon limanı 6 tl iken .aselsan 16 tl idi thy 12 tl idi tüpraş 85 tl idi . şimdi trabzon limanı 34 tl tüpraş 93 tl thy 13 tl aselsan 18 tl iki ay önce 45 84 ü gördü
    kıytırık şirket diyor bilançoya bakıyormu .bilişim ve ulaştırma sektörü her geçen gün büyüyen ve güzel bilanço temettü veren firmalar
    Tabi ki de kimseye takılmak gibi derdim yok.sonucta öngörü bu.bir sene sonra 100 TL de olabilir 20 TL ye de düşebilir.
    Arkasında Albayrak grubu var sonuçta
    Petrol gaz haberi düşerse iyi olur tlman büyük oranda
    Ytd

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Tabi ki de kimseye takılmak gibi derdim yok.sonucta öngörü bu.bir sene sonra 100 TL de olabilir 20 TL ye de düşebilir.
    Ytd

çok güzel konuya deginmişsin evet gaz olayı hisseyi götürür yabanci ve şirket ortakları neden sattı sence hisseyi senin benim düsündüklerimi sence bu kişiler düsünemiyolarmı :D Y.T.D hayal kurmak çok güzel ama gerçekler herzaman acıdır :D

Not: AVrupa birliği yaptırımları yumuşak olacak söylentileri var ithalat ihracat kotta gele bilir bunu göz arda etmeyelim bence Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Ytd
    bu konuda hem fikiriz arkasındaki gurup sağlam gurup degil tümosanda yaptığını yapıcak bu tahtada .elinde kalan 575 000 lot hisseyide sattımı belki bazen tahtaya destek atmak için baska kurumlardada azda olsa hisseleri vardır bunlarıda düşerken her kademede okuturlar .hisse yataydan çıkınca büyük ihtimal yön aşşagı .yukarı gidicek diyen hissede kalır hissede olan arkadaslarda dikkat etsin

Sayfa 535/570 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •