Sayfa 537/570 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    en dogrusunu yapmışsın ky cıyı sattırana kadar düşer birisi temettü demiş şirket sözleşmesinde hersene temettü vedrecek yazıyor diyolar hikaye bu sene yani 2020 senesi bilançosu için temettü vermeyecekler yazın bir yere :D Y.T.D
    dostum temettüler mayısta .yemettüden dolayı yatırım yapılmaz .hava şu an iyi ama bir düzeltme bekliyorum yıl sonuna kadar tekrar ocakta yukarı ama şubat ortası mart hiç iyi geçmez gibi ..dostum düşerse alırız bilançoya yatırım yapıyorum .bu sene gerçi bilanço hisseleri pirimsiz kaldı ama olsun ne yapalım.hayırlı diyelim

Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    en dogrusunu yapmışsın ky cıyı sattırana kadar düşer birisi temettü demiş şirket sözleşmesinde hersene temettü vedrecek yazıyor diyolar hikaye bu sene yani 2020 senesi bilançosu için temettü vermeyecekler yazın bir yere :D Y.T.D
    Kar patladı diyor
    Özelleştirme 50 milyon dolara çıkmış kar
    Demekki güzel temettü dağıtacak
    Ytd

34.50 i gördü geri döndü
    Bakalım arkası gelecek mi
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    34.50 i gördü geri döndü
    Bakalım arkası gelecek mi
    Ytd
    öncedende 38 den y kez dinlendi dinlendi sert çıktı döndü .şimdi 35 leri geçemiyor .biraz daha mola verecek gibi .baskı var .doğru.yön nereye olur zaman gösterecek .ocakta böyle bayarsa çıkmazsa .şubatta dipler gözükür .bu sadece düşüncem

5. çıkmayan endeks hisselerine yöneldiler .borsa yukarı yıl sonu rallisi endeks dışı hisselerde satışa devam aralık ocak borsada her yıl bereketli ay bazen şubat 15 olur bazen olmaz .sindire sindire yukarı bakalım trabzon limanı hangi yönde karar verecek .patron elindeki 575 000 lotu satıcakmı satması için yukarı hızlı hareket etmeli tren kalkıyor diye atlaya malı versin yoksa alıcıda gelmiyor .45 den küçük yatırımcı zarar uğradı halka arzda 20 tl yaptılar gazı verdiler piyasaya .malı alan isyan etti 6 tl düşürdü sonra şimdi 45 den çaktılar 100 olucak 300 olucak hatta 1 000 000 olucak diyen oldu.bir şirketin ederi nedir hiç kimse ilgilenmedi .borsa kuruldu kurulalı ilk defa bçyle bir sey yasandı batık zarar hatta göz altı pazarındaki hisseler bile on misli yüz misli pirim yaptı ortada balon var ama bu balonu kimse görmek istemiyor.unutmamalı kar cebe yakışır yoksa sıkıntı balon patlarsa her halde birdaha böyle bir hareketi biz görmeyiz 20 ve ya 30 senede bir yaparlar.depremde 1999 yılında ülke felaket yasamış borsa .üç hafta bütün tahtalar tavan açtı tavan kapadı .her kes borsaya koştu .borsa nedir ne degildir demeden balon gümleyince borsaya tövbe ettiler kimler battı kimler neleri satıp borsaya getirdiler .şimdide tersten batık küçük ölçekli göz altı pazarı zarar eden şirketler endekse etkisi olmayan tüm şirketler gitti borsanın ana babaları yerinde saydı .şimdi sıra onlarda onlar borsada ralli yapıcak .çaktırmadan ürkütmeden incitmeden endeks dışı hisselerde çakıcaklar çakıyorlar zaten iki aydır borsa düşmüyor düşmez çünkü onlarla onlarda can yaksınlar iyice .imkb 30 yukarı arkadan yardımcı imkb 50 ve 100 burda işleri biterse balon patlar gümmmmmmmm diye.......aman dikkkkat....bu sadece öngörü arkadaslar burası borsa bu hep böyle yasanmış .sakın gazcıların gazına gelmeyin gazsız kalırsınız .sakaryada doğalgaz bulunur .limanda demir atanlar mutlu olur .sakaryada olan liman avrupanın en büyügü zonguldak limanı sinop limanı hatta bartın limanı büyütüldü buraya dünyanın en büyük gemileri gelicek yolcu gemisi .bunları hiç görmüyoruz arada o kadar liman var bu hisse güzel bilanço açıklıyor tek güzel tarafı bu zaten borsada borsacı bilançoya yatırım yapar .ama patron albayraklar bunuda unutmayalım .her kese bol kazançlar

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
    Eyyyyy limam 400 500 bin olacak diyen zad lar nerdesiniz neden yazmıyorsunuz aldırrtınız ky ya size dua ediyorlar ::D eilinizdeki kagıtları satmayın derim satıp assagıdan alabiliyorsaniz ne mutlu ben oyle yapıyorum piyasaya cok mal gitti bezdirip elden aldırtmadan hisse gitmez bu arada hisse 40binlerrde iken yazi yazanlar sakın yzmayın gidin kendi mekanınızda yazın etkilemeyin kimseyi günah çarpılırsınız Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    Eyyyyy limam 400 500 bin olacak diyen zad lar nerdesiniz neden yazmıyorsunuz aldırrtınız ky ya size dua ediyorlar ::D eilinizdeki kagıtları satmayın derim satıp assagıdan alabiliyorsaniz ne mutlu ben oyle yapıyorum piyasaya cok mal gitti bezdirip elden aldırtmadan hisse gitmez bu arada hisse 40binlerrde iken yazi yazanlar sakın yzmayın gidin kendi mekanınızda yazın etkilemeyin kimseyi günah çarpılırsınız Y.T.D
    dostum aynen öyle hiç kimse kalmadı .onlar zaten vurdu vurgunu 45 84 de ondan sonra 7 defa yukarı hareket etti her yukarı harekettte biraz altan kapattı son vuruşu yaparsa yaparsa tabi kalanı satarsa onuda 35 ile 38 arası verir sonra tahtayı kendi haline bırakır.bir yandanda tahta güzel gözüküyor ben çıktım geçen söyledim.ama ilk fırsatta dalıcam .bekliyorum.34 civarı çıktım yukardan çıkamadık buna tamah etmeme derler bizler bundan kaybediyoruz.kar cebe yakışır dostum senide tebrik ediyorum cidden

8.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    dostum bu gün 32 10 bin tane aldık ..efesten çıkarsam gömülücem ..bjk de yola devam .zamanı yaklasıyor gibi

Sayfa 537/570 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •