Sayfa 539/570 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
    eyyyy limancılar nerdesiniz taşlamaya devammı yolumuz uzun mu :D okadar ky ya aldırttınızki size dua ediyolar emin olun :D bekleyen kazancak ama sürüne sürüne ama sakın sakın 4 5 ay sonra birden hareket yapınca biz dememişmiydik gidecek diye yazmayın buraya 30 bin altı görmediği sürece buralarda bıktırma operasyonu devam eder Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    eyyyy limancılar nerdesiniz taşlamaya devammı yolumuz uzun mu :D okadar ky ya aldırttınızki size dua ediyolar emin olun :D bekleyen kazancak ama sürüne sürüne ama sakın sakın 4 5 ay sonra birden hareket yapınca biz dememişmiydik gidecek diye yazmayın buraya 30 bin altı görmediği sürece buralarda bıktırma operasyonu devam eder Y.T.D
    27 leri gösterecekler ondan sonra topuklar ..4 ve ya 5 ayı beklemez .diyorum birde şubat ayı biraz sert geçicek ..bunun getirisi götürüsü ne olucak onuda görmeli hayırlısı .1000 lotla beklemedeyim .düşüş yapmalı yapsında girelim bizde

3. uzun aradan sonra patron basladı çakmaya 60 bine yakın sattı kalan 520 .000 de bitmeli patronda tahta kendşne gelsin .patronun satışı biterse nir sert aşşagı yaparlar sonra yukarı piyasada iyi olursa tabiki

4. 2 milyon lot patron satışı bitti.
    Simdi neler olur acaba ????
    Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    uzun aradan sonra patron basladı çakmaya 60 bine yakın sattı kalan 520 .000 de bitmeli patronda tahta kendşne gelsin .patronun satışı biterse nir sert aşşagı yaparlar sonra yukarı piyasada iyi olursa tabiki
    Nevzat bey selam aleyküm tlmana dördüncü girişim ama sen hep burdaydın sabrına hayran kaldım jantsanın bir kısmını sattım tlman aldım zannediyorum satılacak mal kalmadı tlman çok geri kaldı tekkeyi bekliyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by ozgur4540 Yazıyı Oku
    2 milyon lot patron satışı bitti.
    Simdi neler olur acaba ????
    Ytd.
    2 milyon satış. bitti hissenin üzerindeki baskı bitmiştir bence

7. bilançoda iyi gelirse gelecekde ozaman değme keyfime

8. Sabreden kazanır. Çok değil Eylül de başladı hareket.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir.

Sayfa 539/570 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •