Sayfa 544/570 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Tsk nin tüm kamuflaj lari yenileniyor tlman Ereğli tekstil ortağı bildiğim kadarıyla Ereğli tekstil askeriye ye kamuflaj yapıyor bu değişimin tamamı Ereğli tekstil yaptıysa tlman bundan büyük kazanç elde eder

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    tlman ereğli tekstile ortak değil ereğli tekstil in iştiraki ereğli tekstil tlman a ortak

2. Bu hisseyle alakalı bı bilgisi olan varmı nedir ne değildir bu kadar sıgmı yoksa toplumu spegin elindemi ne yazan var ne çizen bilen varsa bana bı aydınlatırmı. Şimdiden teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by Garip32 Yazıyı Oku
    Bu hisseyle alakalı bı bilgisi olan varmı nedir ne değildir bu kadar sıgmı yoksa toplumu spegin elindemi ne yazan var ne çizen bilen varsa bana bı aydınlatırmı. Şimdiden teşekkürler
    Tuhaf sığ bir hisse. Bekliyoruz

aylık takas

7. Nasıl bı hisseye çattık ya anlamadım adam borsa artı eksi demeden aşağıya indiriyor hissede kimsemi yok adamlar at loşturuyor adamlarda sokağa atacak para çok sanırım

8.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    eyyyy limancılar nerdesiniz taşlamaya devammı yolumuz uzun mu :D okadar ky ya aldırttınızki size dua ediyolar emin olun :D bekleyen kazancak ama sürüne sürüne ama sakın sakın 4 5 ay sonra birden hareket yapınca biz dememişmiydik gidecek diye yazmayın buraya 30 bin altı görmediği sürece buralarda bıktırma operasyonu devam eder Y.T.D
    Gemideyiz...

Sayfa 544/570 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •