Sayfa 66/570 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 521 - 528 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. bu işlem hacmi ile trabzonun yarısını alırsın liman neyki.....

2.  Alıntı Originally Posted by sen@senibil Yazıyı Oku
    dünkü işlem hacmi ile bugünkünü kıyaslayın,işlem hacmi artıyor hisse bir yerden sonra yerinde sayıyor ise,....

mal çakma yakındır...
    Şimdi elimdekileri satıyorum. Ama hisse giderse seni bulurum haberin olsun

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.T.D.

3. deniz yatırımda daha 1.5 milyon lot var halka arz halen devam ediyor piyasa iştahı devam ederse sıkıntı yok.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. mal çakmak isteyen çeker tavana gelene verir dünkü gibi burdan niye çıksın.

5. Hadi denizbankta lot bitti diyelim
    Sonrası ne olur ...daha yabancı gelip karpuz kesmezmi...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. arkadaşlar takas paylaşır mısınız ?

7.  Alıntı Originally Posted by yorenti Yazıyı Oku
    şimdi elimdekileri satıyorum. Ama hisse giderse seni bulurum haberin olsun

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.t.d.
    başkasının aklına bakma,kendin kararını kendin ver.....hisse giderse el sallayacaksın,hisse düşerse karından bana ayırmayacağın gibi ettiğin zarardan da kimseyi sorumlu kılmayacaksın...ama ilk çıkışlarda hisseler belli başlıları hariç hep spekülatif çıkışlar olmuştur.bir zaman sonra ele vermişlerdir.tlman ı daha dün borsaya kote oldu,teknik tabloları neyki,gücü ...grafikleri oluşmamış,yani anlıcan dünkü çocuk...bi boyuna bosuna bakalım,oturması kalmasına bi bakalım sonra karar verilir,şuan için geçici bir heyecan....

8.  Alıntı Originally Posted by sen@senibil Yazıyı Oku
    başkasının aklına bakma,kendin kararını kendin ver.....hisse giderse el sallayacaksın,hisse düşerse karından bana ayırmayacağın gibi ettiğin zarardan da kimseyi sorumlu kılmayacaksın...ama ilk çıkışlarda hisseler belli başlıları hariç hep spekülatif çıkışlar olmuştur.bir zaman sonra ele vermişlerdir.tlman ı daha dün borsaya kote oldu,teknik tabloları neyki,gücü ...grafikleri oluşmamış,yani anlıcan dünkü çocuk...bi boyuna bosuna bakalım,oturması kalmasına bi bakalım sonra karar verilir,şuan için geçici bir heyecan....
    Peki satmıyorum o zaman

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.T.D.

Sayfa 66/570 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •