Sayfa 93/570 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 737 - 744 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Trabzon Liman İşletmeciliği AŞ Genel Müdürü Muzaffer Ermiş, Trabzon Limanı’nın halka arzıyla ilgili Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyelerine bilgi verdi. Ermiş, limanın halka arzının özellikle küçük iştirakçilere fayda sağlayacağı inancında olduğunu belirterek, Nisan 2018’de temettü dağıtacaklarını söyledi. Modern İpek Yolu üzerinde Asya ve Avrupa kıtaları arasında lojistik hizmet veren Trabzon Limanının halka arzında büyük ilgiyle karşılaştıklarını vurguladı.

2. yaklaşık 1 ay sonra 2017/12 bilançoyu ve Nisan 2018 deki temettüyü bi görelim arkadaşlar

3. Benım elımde 1000 lot var malıyet 19.70 &70 temettu vereceklerı soylenıyor ben 1000 lot ıcın ne kadar temettu alacagım

4.  Alıntı Originally Posted by Adel1903 Yazıyı Oku
    yaklaşık 1 ay sonra 2017/12 bilançoyu ve Nisan 2018 deki temettüyü bi görelim arkadaşlar
    ayrıca 3 ay elinde tutan yatırımcılar içinde bir bonus vs olması lazım anlatıyorlardı

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. nekadar az bilirseniz

okadar şiddetle savunursunuz

6.  Alıntı Originally Posted by Adel1903 Yazıyı Oku
    Trabzon Liman İşletmeciliği AŞ Genel Müdürü Muzaffer Ermiş, Trabzon Limanı’nın halka arzıyla ilgili Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyelerine bilgi verdi. Ermiş, limanın halka arzının özellikle küçük iştirakçilere fayda sağlayacağı inancında olduğunu belirterek, Nisan 2018’de temettü dağıtacaklarını söyledi. Modern İpek Yolu üzerinde Asya ve Avrupa kıtaları arasında lojistik hizmet veren Trabzon Limanının halka arzında büyük ilgiyle karşılaştıklarını vurguladı.
    Memur adamın ne demesini bekliyorsunuz, patronu halka malı yeni arz etmiş, hiç benim malım kötü dermi, tabi ki malımız güzel der?

Arkadaşlar satın aldığınız sözleşme, o da 15 yıl sonra bitecek o zaman süreci sonra elinizde ne kalacak?

Liman işletmesini çok seviyorsanız borsada limanı kendi mülkü olup 15 yıl değil sonsuz süreli işletme hakları elinde olan onlarca şirket var, benim bildiklerim; tekfen(kardeniz ve akdeniz limanları), petkim, nuh çimento, bursa çimento, akçansa benim bildiğim limanları olan şirketler.

Bunlardan bazılarının piyasa değeri bu liman işletme şirketinin piyasa değerini çıkarırsanız geriye bir şey kalmayanları var içlerinde, hangileri derseniz onları da siz araştırın bulun.

7. Buradaki yorumlarla yatirim yapmayin arkadaslar. Yorumlara Bakiyorumda sanki 3 yil once borsada isleme baslamis firma. Dun bir bu gun iki bismillah. Tahta iner cikar yolun daba sifir noktasi. Hepinize bol kazanclar.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Topalla yatan aksamak ögrenir hesabıı

Sayfa 93/570 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •