Sayfa 542/570 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Berkand Yazıyı Oku
    Çalışmanızı inceledim. 36-37 bandına kadar sarkma olacağını düşünüyorum. Fincan kulp formasyonu oluşabilir. 36-37 den dönüp kulpu tamamlarsa hissenin önü açık, 60 üstünü görebiliriz. Tabi bunlar benim öngörülerim, süreç içerisinde hep beraber göreceğiz.

Tlman zaman zaman trade ettiğim bir hissedir, pontansiyeli var. Ben bugün 43'den vedalaştım, yani şuan hissede değilim. Sadece forumdaşlara bilgi olması açısından paylaşım yapıyorum. Yorumlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    sn. Berkand durum nedir.. ne yapalım şimdi.. önemli olan şu an ne yapacağını bilmek değil miydi..

2. şimdilik dostlar limandan ayrılıyorum dün sattım çıktım .uygun fiata gelirse düşünürüm kalanlara .bol kazançlar dilerim..dün thy aldık beşiktasda bekliyoruziki hisseyle şimdilik yola devam.beşiktaş.thy. mevlam neylerse güzel eyler...kalanlara bol şans.borsa zirvede her gün yeni zirveler deniyor..1999 depreminde.2000 yılının olayı olmasın. o gübü bilenler bilir. hisseler her gün tavan açıyordu .yüzde 20 her gün tahtalar tavan açıyordu hiç çözülmüyor tavan kapanıyordu.tamah eden satan çıkan kazandı ama bunlar üç beş kişi gibi.üç hafta sonra borsa bir döndü.pir döndü .binlerce .on binlerce insan borsaya tövbe etti.tavandan çözmeden her kese mal veriyorlardı her gün terse dönünce taban taban her gün borsa kapandı. kim ler nelerini kaybetti söylemek istemiyorum.şu an bile dünya kırizde borsalar çostu destek direnç para etmiyor.illa bunun dönüşüde sert olucak.yada imkb 30 la yukarı gidecek endeks artı diger hisseler eksi olucak tahmin bu ama tedbirli olmalı...dikkatli olmalı.hissemiz biraz gitti tahtayı .övenler coğaldı .şimdi geri gelicek hepsi pır.işleri bitmiş olucak . aman gaza gelmeyin aman........

3.  Alıntı Originally Posted by kuzey_07 Yazıyı Oku
    Sayın NEVZATWW patronun mkk ya kaydını yaptığı iki milyon lot hissenin tamamı satıldı, kap bildirimlerini açın tek tek toplayın, yanlış yönlendirme yapmayın...
    dostum incele ama denizbank patronun malını .meryteyze ve iki kurum daha var onlarla satıyor .zaten 45 den kalan 440 000 de verdi hissede geri geldi .şu an patronda 42 000 lot kaldı 42 000 de mery teyzede.toplam 84 000 lot var.yanlış yönlendirmiyorum.üç günlük takasa bakın bana hak verirsiniz.hangi kurumlarla satıyor sattı görürsünüz.

4.  Alıntı Originally Posted by kuzey_07 Yazıyı Oku
    Sayın NEVZATWW patronun mkk ya kaydını yaptığı iki milyon lot hissenin tamamı satıldı, kap bildirimlerini açın tek tek toplayın, yanlış yönlendirme yapmayın...
    dostum bu yazıyı yazdığında .patronun denizbankta 520 000 lotu vardı denizbank tahtada mal satamaz.satma yetkiside yok bunu meryteyze ve diger iki kurumla verdi .sizin yazınızdan sonra denizbankta 520 000 lot hisse .2 milyondan kalandı dünde onu eritti çok küçük bir hissesi var .sizden ricam yazdığınız günkü takasa bakın hatta denizbanka bakın deniz yatırım aracılığıyla satmıyor dikkat edin .halka arzı yaptığı için.kapanış takası çok önemli dostum ..bol kazançlar gerci bende dün çıktım .30 ve 27 civarına gelmezse atlamam.kalana bol kazançlar.......

5. Nevzat adına sevindim. bir taşla 2.kuşu da vurmaya başlamışsın..

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    sn. Berkand durum nedir.. ne yapalım şimdi.. önemli olan şu an ne yapacağını bilmek değil miydi..
    Yapılacak şey açık, şuan için pozisyon oluşmasını beklemek. Ortada bir fırsat vardı 35den alıp 43den vedalaştım. Daha gidebilirmiydi? Belki! Ama malesef Türk borsasının yapısı bu.

Hisse için konuşacak olursak, ky nin bir kısmı zararına satmıştır, bir kısmı da 40-45 bandında mallanmıştır. İşlem hacmi çok yüksek, bu iyi değil. Hissede yeniden bir taban oluşması ve hacmin de düşmesi lazım. 36-38 bandında dengelenme olursa olumlu. Daha aşağılara sarkarsa en başa dönmüş olacak.

Geçtiğimiz Perşembe başlayan ve bugün tamamlanan süreç, malesef Türk borsalarında işlem yapan kurumların yada traderlerin ne kadar etik dışı davranabileceğinin çok güzel bir göstergesi. Hissedar 500 bin lot mal satarken işlem hacmini yükselttiler, çoğunu kendileri aldı. Aldıklarını da 45den aşağıya doğru boşalttılar. Halbuki ben olsam 65'e kadar götürür, orada da 55-60a kadar sarkıtarak kar realizasyonu yapardım. Millet de perişan olmazdı.

Amerikan borsalarını 12 yıldır devam eden bir yükseliş rallisinde. Oradakiler para kazanmıyor mu? Bu süreçte hisseler 10-100 kimileri de 1000 kat, belki de daha fazla yükseldi. Söylenecek çok şey var ama malesef yeri burası değil.

Ben kendi adıma Banvitte 1000 lot hisse bıraktım ve Türk borsalarından çıkma ve işlem yapmama kararı aldım. Banvitte hedefine ulaşınca onu da satacağım.

Herkese saygılarımla.

34.78 e kadar yatay yapabilme imkanı var... haftalıkları çiçeklerle süsledi.. sanırım dönüşü muhteşem olacak..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

34.78 dedik 34.42 görmüş.. 2-3- gün çilve zamanı..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 542/570 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •