Sayfa 50/570 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 393 - 400 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. 2.4 milyon lot tavanda kapatmış....2 MİLYON LOT TAVANDAN SATMIŞ, yani kağıdın 1/3ünün maliyeti 18,60. diğer 1/3den fazlası ise zaten 18.60'dan maliyetlenmeye hazır. 6 milyon lot var zaten. Yani yaklaşık 4.5 milyon lot zaten tavandan talepliydi. Tavandan 2 milyon lot alanlar yarın bu hisseyi tavandan bile vermeyeceğini düşünüyorum, hisse daha çok su götürür gibi..

Alıntı Originally Posted by master2005 Yazıyı Oku
    2.39 milyon tavanda alıcı bekleyenle kapattı bu hafta komple tavan beyle pazartesi öğlen tavanı bozar
    iyi güzel de .o kadar almak isteyen 18.60 içindi.20 lira olunca o kadar olur mu..25 lira olunca olur mu...fiyat yükseldikçe talep azalır...neler gördük zamanında tabanlar tavana,tavanlar tabana döndü...o yüzden rakamlara fazla bağlı olmak yanıltıcıdır....ha bu hissenin ardında güçlü bir el vardır,icabında 2 ye 3 e katlatır.. bol kazançlar...inşallah 2-3 e katlarsınız.(Bana da 2-3 gün tavan yapacak gibi geliyor bu arada)..YTD...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. 30 tlde film kopar nokta !

4. Trabzon Limanı (TLMAN) borsada ilk gün %20 arttı
    https://www.borsanet.com/sirket/trab...k-gun-artti-63
    ?

5.  Alıntı Originally Posted by tkfk Yazıyı Oku
    2.4 milyon lot tavanda kapatmış....2 MİLYON LOT TAVANDAN SATMIŞ, yani kağıdın 1/3ünün maliyeti 18,60. diğer 1/3den fazlası ise zaten 18.60'dan maliyetlenmeye hazır. 6 milyon lot var zaten. Yani yaklaşık 4.5 milyon lot zaten tavandan talepliydi. Tavandan 2 milyon lot alanlar yarın bu hisseyi tavandan bile vermeyeceğini düşünüyorum, hisse daha çok su götürür gibi..
    2 milyon lot tavandan satilmadi. 2 milyon lot un %10 u yani yaklasik 200 bin lot u tavandan alindi. Gerisi satis. Birkac sayfa geride arkadas paylasmisti alis satislari. Yani yaklasik 200 bin lot un maliyeti 18.60 TL. Yanlisim varsa daha tecrubeli biri duzeltsin lutfen.
    Benim gibi treni kaciranlara yarin alim firsati verip tavana kilitler umarim. Vermezse daha ölmedik zarar etmedigimiz surece sorun yok. Bol kazanclar.

Merhaba

Ne hisseymis bee...

Kaciranlar bir de EGGUB hissesini izlesin lutfen.

Enteresan benzerlikler ve farkliliklar var...

Asla ytd

yatırım tavsiyesi degildir
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

7. pazartesi günü hemen hemen eggübre ile aynı fiyatta olur tlman dostum rahat ol

8. 30 tl nokta ! 6 kat talep var 3-4 tavan çeker rahat. 2.39 milyon tavanda bekleyenle kapattı birilerine kapak olsun. bu fiyatlardan almayan 30 tlden alır artık .

Sayfa 50/570 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •