Sayfa 507/570 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Bu hisse 2018 de 15.50 TL ile halka arz oldu.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Bu hisse 2018 de 15.50 TL ile halka arz oldu.

Millet her ayı yıl gibi yaşamış hisseye laf atıyorlar , istiyorlar ki 1-2 yılda zengin oluyum, oldu ceplerinizi acin dolduruyum ömür boyu yatın 😂😂😂😂

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    Bu gücün arkasındaki, büyük ofis alanlarını dolduran ve gece gündüz çalışan üstün yetenekli binlerce personelin ortak çalışması değil. Bunun arkasında olan, bir yazılım tarafından zamanında güncellenen, titizlikle kontrol edilen dev bir veri tabanı ve bu teknik bilgiyi yatırımcıların anlayacağı şekle getiren yazılımlarla donanmış gelişmiş web sayfalarıdır. Bu sistemi, Yüksek İnşaat Mühendisi Faruk Gökçek, Endüstri Mühendisi Ali Ulvi Hiçbıkmaz ve Prof. Dr. Ümit Erol beraberce dikkat ve özenle hazırladılar ve Americanbulls.com LLC sizin için çalıştırıyor.Americanbulls.com LLC
    www.turkishbulls.com

Americanbulls.com
    1810 E Sahara Ave, Suite 340
    Las Vegas, NV 89104.................DİKKAT BU ŞİRKETİ AMERİKALILARIN DİYE .PAYLAŞIMDA BULUNANLAR .BU SİTENİN YERLİ İNSANLARA AİT OLDUĞUNU BİLMİYORSA BİLE BİLSİN.ÖNERDİGİ HİSSELERDE EVET TRABZON LİMANI VAR .AMA SÖNMEZ SAYAÇ GİBİ PARA ETMEYEN HİSSELER HEP ÖNERİLİYOR .DİKKAT DİYORUM.BENDE BURDAYIM BAZI ÇAKALLARA İNAT .HİSSEDEYİM AMA GÜVEN DUYMUYORUM .GÜVENDUYSAM ZATEN GÜVENSİZ YAZMAZDIM..

Newzat seni destekliyorum sıkıntı büyük satış ağırlıklı tahta var her gün yatirimcilari küstürüyorlar bu kağıt bukadar dillenmese iyyidi gecen yazımdada dediğim gibi çaycısı börekcisi duymuş almışsa bu kagıt zor gider hikayesi olmazsa gitmez yok analizmiş yok teknikmiş yok turtdışıymış hikaye hepsi tahta sahibi götürürse gider oda suanda zor gibi bezdirip hisseleri geri alirsa ancak Y.T.D

4. Nasip olur sa bunun da zamanı geldi.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir

5. Elhamdülillah .

Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Elhamdülillah .

Yüreğine diline sağlık

TOFAŞ bugünlerde ukrayna ve rusyaya üretim yapıyor. Bu tür sevkiyatlar trabzon liman üzerinden gerçekleşmektedir.

Bu arada inananlara tavanımız hayırlı olsun. İnşallah dirayetli devam ederiz.

Sayfa 507/570 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •