Sayfa 568/570 İlkİlk ... 68468518558566567568569570 SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

Yaklaşık 2 yıl süren bekleme dönemi sonrası barlarda yaşanan agresif görünümü ciddi hareket başlangıcı olarak yorumluyorum. Formasyon hedefi 130 Tl civarı... YTD
    bugünden hareket başlasın artık değil mı

2. Trabzon Liman/Ermiş: Fiili kapasiteyi 10 milyon tona çıkardık - Bloomberg HT
    Trabzon Liman/Ermiş: İkinci vinç yatırımımız Ağustos veya Eylül'de devreye girecek - Bloomberg HT
    Trabzon Liman/Ermiş: Mevcut ortam Trabzon Limanı'na olumlu yansıyor- Bloomberg HT
    Trabzon Liman/Ermiş: İkinci çeyrekte doğrusal yükselişimizin devam edeceğini düşünüyorum - Bloomberg HT

------------

Yatırımlar son hız, boşuna değildir bence...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Trabzon Liman/Ermiş: Fiili kapasiteyi 10 milyon tona çıkardık - Bloomberg HT
    Trabzon Liman/Ermiş: İkinci vinç yatırımımız Ağustos veya Eylül'de devreye girecek - Bloomberg HT
    Trabzon Liman/Ermiş: Mevcut ortam Trabzon Limanı'na olumlu yansıyor- Bloomberg HT
    Trabzon Liman/Ermiş: İkinci çeyrekte doğrusal yükselişimizin devam edeceğini düşünüyorum - Bloomberg HT

------------

Yatırımlar son hız, boşuna değildir bence...
    Şahsen ben ikna oldum. 3 aylık bilanço olumlu gelişmelere işaret ediyordu, daha da hızlanacak diyorlarsa, işin sonunu merak ediyorum YTD

4. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...jnRLXMPZQ&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Güzel hareketler...YTD

6. Bilanço güzel, tertemiz...YTD

7. Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8. Pandemiye kadar verimli bir liman ve temettü hissesiydi. Pandemiden sonra, tıpkı pek çok onlarca hisse gibi sadece fiyata dönüştü. Ukrayna savaşı ile beraber, durulur eski istikrarlı haline döner mi diye bekledik, dönmedi. Temettü firması olmaktan çıkarılıp, fiyat firması yapılmak isteniyor gibi salınımları var.
    Bu tip tabelaların hepsinde uyduğumuz kesin prensibimiz bunda da geçerli, abartmadan, çerezlik dozunu aşmayarak.

Esen kalın

Sayfa 568/570 İlkİlk ... 68468518558566567568569570 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •