Sayfa 570/570 İlkİlk ... 70470520560568569570
Arama sonucu : 4559 madde; 4,553 - 4,559 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında DAPGM.E, KIMMR.E, LIDFA.E ve TLMAN.E payları 27/11/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 26/12/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar kredili işlemlere konu edilemeyecektir.
    Yersiz, zamansız bir ceza aldı...Kağıttaki gruplar SPK üzerinden hesaplaşmaya başladı bana kalırsa.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Denizcilik ve liman verileri ortada... Ne kadar düşürünce tatmin olacaklar bakalım.

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Yersiz, zamansız bir ceza aldı...Kağıttaki gruplar SPK üzerinden hesaplaşmaya başladı bana kalırsa.
    Zaten az bir şey vardı ve bu gelişmeyi görünce satmıştım. Şüphelerimde -maalesef- haklı çıktım. Birileri sağlam pozisyon almaya başlayınca her türlü engeli çıkarıyorlar. Borsanın konjonktürel genetiğinde var bu. Buralardan alınır ama daha iyi ve dahi kurumsal kağıtlar varken bana uymaz...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. ...................
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

erbos
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    erbos

bunada sıra gelecek erbos ıcın tebrıkler.........
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 570/570 İlkİlk ... 70470520560568569570

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •