Sayfa 503/570 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Bugün an itibariyle
    Yatırım finansman + 4000
    İş yatırım +3500
    Aylık ta iş toplamaya devam ediyor.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir.
    Emeğine sağlık, işte böyle veriler bize yol gösterecek, sakin kalmamıza sebep olacak.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Bir de rakamları doğru yazsan 500 bin ne, sen geride kalmışsın kafada oksijen bitmiş. Binli rakamı kimse telaffuz etmedi. Bak algıyı sen yapıyorsun. Değişik.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Senin için demedim zaten bazı sitelerde görüyorum etkiliyorlar k.y sonrada almasaydınız diyolar sizde gördüğüm şu siz her ne olursa olsun arkasındasınız hissenin banane demiyorsun seni oyuzden takdir ediyorum ama gidecek diye aldirip sonra banane biz hisseden ciktik diyenleri görüyorum bazi sitelerde hiç hoş değil bunlar Y.T.D

3. ESKİDERELİ......ESKİDERELİ.................canım kardesim hiç batık şirket demedim .lütfen bütün yazılarımı oku .batık şirketler bire on bire yirmi yaptı dedim .geçen yıl bilanço 50 milyondu .hisse 6 tl ile 12 tl arası gitti geldi .buna her yatırımcı sitem eder .ama patrona kızgınım gurup berbat ama trabzon limanı batık şirket demedim demem.batık olsa burda olmam .yazıcılarda efes olsun gurupp fena hisse pirimsiz bunlarıda izliyorum. saygılar.......ESKİDERELİ

4. ESKİDERELİ merak etme alan aldı zaten .geçem yazıyor 40 dan aldım 30 küsürden verdim diyor küfür ediyor buna bir sey demem hisse kaçarken atladın sabret o zaman zararına malı vermişsin .bizim anlasamadığımız nokta hisse gidecek konusu gitsinde bu güzel konjöktörde gitmeyen hisse kötü zamanda hepize diz çöktürür .dinleniyorda zaten geç hareket etti .çok yukarıda çıkmadı .artık bunu yasayıp görücez .kimseyi korkutma niyetinde degilim .hisseyi ağalar götürür onlarda yazımdan korkkmaz merak etme sende güzel düşünüyorsun farkındayım iyi şeyler yazayım .küçük yatırımcımı atlasın oda olmaz.doğru neyse onu paylasmak en ideali bize yakışanı .gönül kırdıysak sende hakkını helal et.......kötü niyetli degilsin bunu biliyorum......ESKİDERELİ.....

5. Bu hafta bir kırılım yasayacaz artık hayırlısı .kırılım ne tarafa görecez .benimde tahminim büyük bir şekilde yukarı .ama yinede burası borsa .patron ne isterse o olur .

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    Bu hafta bir kırılım yasayacaz artık hayırlısı .kırılım ne tarafa görecez .benimde tahminim büyük bir şekilde yukarı .ama yinede burası borsa .patron ne isterse o olur .
    kesin sürünecek hissede olanlar ben yukarı ivme olmayacağını düşünüyorum dışarıda çok hisse var kimse alıp götürmez bu şekilde hisseyi ancak satılma lafı felan çıkar o zaman gider Y.T.D

7. An itibariyle
    Yatırım finansman +6000 civarı
    İş yatırım + 5500 civarı

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir

8. Işyatırım dün 7000 sattı bu gün aldı devamı gelirmi .bakıcaz .ziraat dün 10 500 sattı..bu gün tahtada yok gibi 700 lot aldı .görünüşte azda olsa .mal çıkılmış garanti.bakalım ne yapıcak takasta 25000 lot çıkmış gibi teb tahtaya girmiş gibi .ama hep satıcı bir kaç gündür tahtada .takası çözmek zor .hayırlısı

Sayfa 503/570 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •