Sayfa 506/570 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    kesin sürünecek hissede olanlar ben yukarı ivme olmayacağını düşünüyorum dışarıda çok hisse var kimse alıp götürmez bu şekilde hisseyi ancak satılma lafı felan çıkar o zaman gider y.t.d
    aynen doğru diyorsun kardesim .sattıklarını almadan götürmez .bunda hem fikirim.çakal bunlar. Ama tahtaya birileri kancayı atarsa belki atmışlardır .tınlamaz o zaman ha sizin dediginiz olursa bal kaymak olur.satış gibi zor buda...ama şu var .halka arzda bile yabancı dönüp bakmadı trabzon limanına bir çok hisseye baktı ilgi duydu.şu an varlar .800 000 lot vardı yabancıda patron tahtanın içine etmeden önce .şimdi 680 .000 civarı .yabancı ilgisi artarsa .işler degişir albayrakların kontrolü ezilmeli burda

2. Burdaki yazıları okuyan twıtırdaki yazılarıda okuyor tabiki .eskiden beri tahtada olup hatta hem tümosan hemde trabzon limanında..paylasımı şöyle .bir operasyon yaptılar ikincisini 30 larda yapıcaklar.evet bu orda paylasılmış merak edene isminide vere bilirim .normal bilinçli bir yatırımcı .oda benim gibi guruptan şikayetçi.ben burdayım satmadım satmıcam .bundan birseyler kapan olmasın görüşünü paylasmış isteyen baksın görür isteyene ismini vere bilirim.doğru ola bilirmi ola bilirde.burda riski yatırımcı alıyor.ben aldım.

3. Malüm sahislara göre hissem yok ama .30 50 kaldıracaklarmı bekliyorum .3196 lot var .tabiki teb burada buraya satış yazmazsa tekrar .sabahtan beri belini kırdı .30 50 de takozu koydu.kaldırında bizde mutlu olalım bize çatanlarda. Rahatlasın

4. 28 577 alış ilk beş kurumda 22 945 satış ilk beşde toplam 182 000 lot işlem olmuş .artımı kapatıcaz eksimi akşama bakalım

5. Burası koçun tahtası degil ama masakllah dünden beri koç çostu sadece izliyorum .katlasında çıkalım .ah efes ah zarar bilancoda bu fiattaydın şimdide yatırımlar bitti .her sey bitti .tek sıkıntı yazıcılar hol cocokola gibi yabancı ortak olsa şimdi nerelerdeydin.sende trabzon limanı gibisin .beklicez senide limandaki gibi

6. Alışta ilk beşte 27 200 satışta 21 865 toplam işlem 188 494 akşama alışlar eksimi olucak artımı

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    Bu gücün arkasındaki, büyük ofis alanlarını dolduran ve gece gündüz çalışan üstün yetenekli binlerce personelin ortak çalışması değil. Bunun arkasında olan, bir yazılım tarafından zamanında güncellenen, titizlikle kontrol edilen dev bir veri tabanı ve bu teknik bilgiyi yatırımcıların anlayacağı şekle getiren yazılımlarla donanmış gelişmiş web sayfalarıdır. Bu sistemi, Yüksek İnşaat Mühendisi Faruk Gökçek, Endüstri Mühendisi Ali Ulvi Hiçbıkmaz ve Prof. Dr. Ümit Erol beraberce dikkat ve özenle hazırladılar ve Americanbulls.com LLC sizin için çalıştırıyor.Americanbulls.com LLC
    www.turkishbulls.com

Americanbulls.com
    1810 E Sahara Ave, Suite 340
    Las Vegas, NV 89104.................DİKKAT BU ŞİRKETİ AMERİKALILARIN DİYE .PAYLAŞIMDA BULUNANLAR .BU SİTENİN YERLİ İNSANLARA AİT OLDUĞUNU BİLMİYORSA BİLE BİLSİN.ÖNERDİGİ HİSSELERDE EVET TRABZON LİMANI VAR .AMA SÖNMEZ SAYAÇ GİBİ PARA ETMEYEN HİSSELER HEP ÖNERİLİYOR .DİKKAT DİYORUM.BENDE BURDAYIM BAZI ÇAKALLARA İNAT .HİSSEDEYİM AMA GÜVEN DUYMUYORUM .GÜVENDUYSAM ZATEN GÜVENSİZ YAZMAZDIM..
    Bahsettiğin siteyi türküler yapmış olabilir amerika merkezli bir sitenin devamı. Ana siteyi yabancı iyi galip ediyor. Ve oradaki Türk yatırımcılara takip ediyor. Türkçe yazması ya da Türk kişilerin yapması benim umrumda olmaz çünkü global tanıtımı var.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nevzat hoca konuları çok uzun ve sürekli yazmana gerek yok vallahi yoruyorsun tükeniyoruz. Senin yazılarını okurken Emin ol tahtada bu kadar yorulmuyorum. Sataşarak birşey çözemezsin

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 506/570 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •