Sayfa 520/570 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. iş yatırım harika alışlara devam ediyor bir lot bir lot alıyor yeşil yakıyor .tahta dolunca tek kalem.veriyor. hani yasaktı bir lot işlem spk uyuyor uyusun uyusunda borsaya yeni bir sürü yatırımcı girdi tavanlara alıştı . borsanın dönüşünde onları kim kurtaracak şaşırdım 30 kuruşluk dardanel göz altı pazarında 24 tl . 100 tl olucak diye bekliyenler var gaz tabikide.hayret ben dardanel alsam uykum kaçar .göz altı pazarı.borsanın dönüşünde iyi hissede düşer düşer toparlar ama batıklar gittimi bir daha 30 sene sonra ya kendine gelir yada batar gider. biz sağlam limandayız ah birde yabancı ortak olsaydı harika olurdu

2. yuh be yuh yuh yuh .bu kadarda olmaz yahu 32 40 ....a 54 281 lot koydu zaten kademeler üç beş bin ddolu

3. spek kıçını da yırtsan satmak yok burdayız .burda olucaz .baskıla baskıla nereye kadar baskı kuracaksın..gidiceksin yukarı gidiceksin evet malın küçük yatırımcıda zaten bu korkuyu ondan verdin .bu kadar satışa taban olmayan liman.eli kulagında tavan olur .spek senide çarpan yigitler baba yigitler illaki vardır hatta tahtaya bence sahiplerde eteklerin tutuşmuş.bas bas bakalım nereye kadar basıcan.yıl sonu 55 milyon ve ya 60 milyon kar gelsinde görelim gelicekte .bunu şimdiden biliyorsunuz .hodri meydan .mallar elinizden gittikçe çıldırıyorsunuz büyük büyük satışlar koyuyorsunuz..al gülüm ver gülüm .sadece beni yabacı üzdü bıyıklıda olsa bıyıksızda.

4. gözümüzden bir sey kaçmadı . bürüt takasa kasıtlı hisseyi soktular.yukarı aşşagı marjlarla al sat yaptılar .kredililer burda mal satamıyor bildigim kadarıyla .yanlışsa düzeltin arkadaslar.bu satılan mallarda kredili mal ola bilir .yabancıyla birlikte belki yabancı kredili girmiştir bellimi olur.bunları döküyorlar.yoksa bu hisse bu satışta taban olur du dün taban korkutamazsın bizi evet biraz daha gevşeyeceksin bu bell.mallarda iyice dağılıcak .tahta yatayda kalıcak düşersen aşşagı biri gelip tepenize çıkarsa bağırtır sizi sonra

5. 31 de güçlü direncin var .ama yukarlarda çanak var çanak kaçarın yok .liman enine boyuna kıçını basını sallasanda çanak yakın çanagı yasıcaz.çanaga kadar burdayım bilesin bekliyorum.

6. arkadaşlar twıtırdan alıntı .düşündügü rakama bakarmısın ...........alex40fb
    @alex40fb
    ·
    19 Kas
    @cagan1616
    ABİ BU BORSADA #TLMAN 4000 ( 4BİN ) OLMA IHTIMALI VAR MI SENCE ? SAKA YAPMIYORUM .BENCE VAR . ŞARTLAR OLUSURSA ÇOK

7. Cihat Yagci pasa karadenizde gaz yataklari gosteren haritayi tv de yayinladi resmini cektim
    Attached Images Attached Images

Bakın tahtayı okumayı bilmiyorsunuz ayrıca biraz çevreniz olacak araştırın.

Patron satmıyor yabancı deli gibi sattı. Beni bilen bilir perşembe ve cuma arkadaşlarıma da söyledim.

Çarşamba deutche 68 bin sattı citi de sattı. Aynı akşam tahtada deutche 259 bin lot gösterdi yarın satacam operasyon başlasın dedi.

Perşembe günü danışıklı dövüş gibi yabancı lotları satış kademelerine koydu. Ama ne hikmetse alış kademelerine kimse alışı göstermedi. Serbest alışla yabancının malını çatır çatır alıp geçtiler.

Planlı bir şekilde el değiştirdi. 17 ler gibi maliyeti olan yabancı malını 32-33 lerden birilerine verdi. Ama öyle bir planı ki o kadar satışta kağıdı ne yukarı ne aşağı indirdiler onun için planlı diyorum.

Ben de bunu fırsat bilerek perşembe cuma ekleme yaptım. Sonra ne hikmetse hafta sonu sosyal medyada "bu hafta tlmanı izledim uzun vade listeme ekliyorum" diyen çoktu bana göre hepsi malını aldı.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 520/570 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •