Sayfa 185/570 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    yabancı kafayımı yemiş 5 liralık malı 15 liradan alsın
    Sanada vur dediler öldürdün ortak bu ne böyle onun için mi 6 kat talep geldi..yabancı gelirse umut var ...açığa satacak ipneler
    bilmiyorlar mı kimsede öyle toplu mal yokki kiralayıp yerine koysunlar ama sağlam bi spek gelirse sığ hisseler çoşar..19.80 maliyetle yatırımcıyım temettü bilanço dönemlerinde yemezlerse yabancıda gelir...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    öz kaynaklarını öz sermayesine böl bak ne çıkıyor sayın 319
    Nedeni belli , yazdım zaten. Geçmiş yıllarda ettigi karin %70-80 nını temttu vermiş. Bu nedenler pd/dd si yüksek. Tipik temettu veren şirketlerde olan durum.. farklı bir durumu yok..

3. 319 hocam bunda arsa yok ama....bunda ne beklentıyle gırdınız ))

4.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    319 hocam bunda arsa yok ama....bunda ne beklentıyle gırdınız ))

Girmedim , arz öncesi meraktan finansallara bakmıstim

2014 >= toplamda 70 milyon nakit temettu vermiş. Bu miktarda temettu veren şirket sayısı bist de çok da fazla değil.

Sayfa 12
    http://www.trabzonport.com.tr/yatiri...i_Izahname.pdf

5.  Alıntı Originally Posted by 319 Yazıyı Oku

Girmedim , arz öncesi meraktan finansallara bakmıstim

2014 >= toplamda 70 milyon nakit temettu vermiş. Bu miktarda temettu veren şirket sayısı bist de çok da fazla değil.

Sayfa 12
    http://www.trabzonport.com.tr/yatiri...i_Izahname.pdf

Sn 319,

Toplamda ne kadar temettu verdigi onemli degil, aldigi temettunun yuzdesel orani onemli yatirimci acisindan. Ayrica, bunu aliskanlik haline getirmis hersene mi veriyor yoksa son iki uc senede, halka arz oncesi kagidi cilalamak icin mi vermisler, onu da arastirmak lazim....

Benim param degerlidir; ne Albayraklar, ne de onlara ait bir sirket bu fiyat etmez. Ama herkesin fikrine ve kararina da saygim var.

Rasgele....

freesky

6.  Alıntı Originally Posted by klonely Yazıyı Oku
    Benim nacizane gorusum, Denizbank ky ye 1/6 oraninda hisse verdi oda 1.050.000 hisse eder. Geri kalan 5.250.000 hisseyide bizlere 21.86 dan itibaren yedirdi. Hisse basbakan dahil guzel reklamla cazip hale getirildi. Bizlerde tavani gorunce, safkar gibi cikacak diye atladik. 5 milyon lotu anca satabildi bence Deniz. Ikinci halka arz yapti. Simdi 15.50 yi gormesine -%3.67 kaldi. Son iki gunde burdan 15.50 ye gelir ve bu fiyattan 420.000 satici olursa sirket geri alacak. Ak koyun kara koyun carsamba belli olur.
    en doğru tespit
    twitter/borsasihirbazi

7.  Alıntı Originally Posted by topborsa07 Yazıyı Oku
    Yabanci alimi neden yok
    o adamlar böyle varanta para yatırmaz çünkü
    twitter/borsasihirbazi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,448
    yurdışı endexlerde düzeltme devam ediyor , bist 100 dışarıya ayak uydurmağa devam ederse bugün

bakalım bizim gemi su almağa devam edecekmi ,acil bir kalafat lazım gemiye ..

Sayfa 185/570 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •