Sayfa 194/570 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,448
     Alıntı Originally Posted by LeoTR Yazıyı Oku
    1- yanılıyorsun az da olsa hissedeyim yoksa bu başlığı niye takip cevap yazacak kadar takip edeyim.
    2- hata yaptığını kabul edemeyen biri borsada çok zorlanır, zamanında pozisyon değiştiremez. borsada işlem yapmak karakterine ne kadar uygun bir daha düşün.
    3- düz abaküs hesabı yapılır zaten. 21.86'da 15.80 e düşen hisseye %40 düşmüş diyen de seri hesap makinesi işlemlerinden sonra makinedeki rakamı gösterip en son bu olur diyen esnaf olur zaten.
    Benim maliyetim 15.85 ..benim bulunduğum yerden %38 görünüyor

tanımadığın biri için karakter tahlili yapmak , borsada nasıl davrandığını tahmin etmek en hafif tabirle dangalaklıktır

esnaf ,ticaret erbabı olmak kötü birşey değil ..senin sandığın gibi kolay da olunmuyor..40 senelik geçmiş lazım

hissedeysen hayırlı bol kazançlar kardeşim..

kimseyle gereksiz polemik yapacak ne vaktim ,nede niyetim var ..

2. 15.50 ye getirmemek için nasıl kivraniyo) tam namussuz bunlar...

3. Hayır borsa düşüyo sana noluyo. Sen zaten normalde de düşüyosun

4.  Alıntı Originally Posted by Onarıcı Yazıyı Oku
    15.50 ye getirmemek için nasıl kivraniyo) tam namussuz bunlar...
    bugün 15,5 i görse sorun değildi de.. mesele destek sözünün bugün son günü...yarına o destek güvencemiz de olmayacak... bu durum beni düşündürüyor... hissenin bu seviyelerde kalacağına kanaanat getirsem bekleyeceğim ama..
    korkum endeks düşerse bu hisse zaten düşer, endeks tutunursa bu düşmeye devam eder mi mesele bu

5. şimdiye kadar gerçekleştirmediği alım tahhütü bugün bitiyor ve birçok kişide günlerdir yarından sonra 15,50 aldı gösterilir diyor, tahta yapıcı eğer bu psikoloji ile topladı ise istediği kadar malı, öğleden sonra tahtayı çizmesi gerekir ama yok başka planlar var ise izleyip göreceğiz,,,ytd

Ayrıca sabah 15,80 den 16,09 a kadar her bir kademeyi tek tek kaldırması ve bi anda tekrar 15,80 lere kadar salması açıkcası beni umutlandırdı, dün ve bugün yeterince mal aldığı izlenimi oluşdu bende ,,,ytd

6. hergün iniyor. dipsiz juyu mübarek
    twitter/borsasihirbazi

7. halka arz çok pahallı denılıyor o yuzdenmı acaba..gercek degerı nedır ki...

8. derınlık var mı arkdaslar basıyorlar mı sureklı..

Sayfa 194/570 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •