Sayfa 481/570 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Ders vermiyoruz bilgilendiriyoruz. Düştüğü gün ky nin paniklemesi çok sıkıntı verdi ve kap haberi patron 2 milyon lot satış yaptı olarak lanse edildi bile bile. Panik satışlarla birlikte kar satışları da geldi. Kan emiciler taban serisi için baskıya devam etti ama bu sefer ky ayakta diri durdu. Tabandan tavana götürdü. Bugün tavan olursa haftaya farklı boyutlar çıkar ortaya. Ama ne ortak olan Ereğli tekstil duracak ne de kan emiciler. Bu hissede deniz ödünç mal verdi ve toplamaya çalıştı. Tacirler dün taban olması için uğraştı ama sanki akıllandı gibi yine de güvenilmez. Gün boyu tahtada olacam saygılar.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Newzet karde ders veriyorsun demeis, soru sormus Tlamnin hareketi burda bitti mi diye. Yanlis anlamissiniz.

Saygilar

Alıntı Originally Posted by klonely Yazıyı Oku
    Newzet karde ders veriyorsun demeis, soru sormus Tlamnin hareketi burda bitti mi diye. Yanlis anlamissiniz.

Saygilar
    Amacım laf söylemek değildi kusura bakmayın. Hareketin devamını anlattım zaten. Gün boyu tahtadayım kararlılıkla devam ediyorum, tahta sallandı ama ky dik durdu. Her gün seans öncesi tavana yazarak alıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Amacım laf söylemek değildi kusura bakmayın. Hareketin devamını anlattım zaten. Gün boyu tahtadayım kararlılıkla devam ediyorum, tahta sallandı ama ky dik durdu. Her gün seans öncesi tavana yazarak alıyorum.

allahın selamı üzerine olsun.kardesim.estafurullah .kesinlikle ders veriyorsun demedim dememde.paylasımları zevkle okuyor bilgileniyor aynı zamanda spruyorum.yanlış anlaşılmayalım.güzel bilgileri zevkle okuyorum hatta siteyi takip eden her kesde zevkle okuyordur .kardesim.sıkıntı yok evvel allah.inş hep beraber kazanırız.birazını döküldük olsun şükür diyoruz yinede.allaha emanet

4.  Alıntı Originally Posted by klonely Yazıyı Oku

Saygilar
    allahın selamı üzerine olsun.kardesim.estafurullah .kesinlikle ders veriyorsun demedim dememde.paylasımları zevkle okuyor bilgileniyor aynı zamanda spruyorum.yanlış anlaşılmayalım.güzel bilgileri zevkle okuyorum hatta siteyi takip eden her kesde zevkle okuyordur .kardesim.sıkıntı yok evvel allah.inş hep beraber kazanırız.birazını döküldük olsun şükür diyoruz yinede.allaha emanet

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    Allah razı olsun hakkını helal et yanlış kelime kullandıysam. Ama beraber kazanmak gerisi teferruat. Bu hafta paniksiz atlatırsak daha diri dururuz. Dökülmeden bence sabırla beklemek lazım. Yatırım tavsiyesi değildir.

1 ekimden sonraki işleyişimiz.
    TLMAN ana pazar hissesi. Screenshot_20200926_233042.jpg

Bu şirketin işleyişi çok kapsamlı. Millet basit görüyor ama yükseldikçe değerini anlayacaklar onlar için sonraki istasyonu beklemeleri gerekecek. Biz koltuğunuza oturalım arkamıza yaslanalım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Allah razı olsun hakkını helal et yanlış kelime kullandıysam. Ama beraber kazanmak gerisi teferruat. Bu hafta paniksiz atlatırsak daha diri dururuz. Dökülmeden bence sabırla beklemek lazım. Yatırım tavsiyesi değildir.

allah razı olsun kardesim .bir hakkımız yok olduysada helali hoş olsun rabbim .önce sağlık nasip etsin sonrada.hep beraber inşallah kazanalım.kardesim.allaha emenet ol

Sayfa 481/570 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •