Sayfa 35/570 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 273 - 280 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. 1 milyon lotu bulduk tavanda.güzel gün arzda alan bizler için

2.  Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    Denizde lot bitince kim satacak o zaman kağıt nereye gidecek safkarda ek satış olduğu gün 2.25 milyon kağıt tavana geldi bir gün sonrada 3.5 oldu ek satış yapıldı haberinde bilmeden ufurmeyin safkarda %75 kaçırdım aldim sattim burda talep çok fazla en az bir yüzde 40 almadan gitmeme en kötü 25 tl den satarim benim düşüncem arzdan 231 lot verdi ama bu gün fulledim

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    arz maliyetin 15.50 mi kardesim

arada bekleyen lot sayısını yazarsan cok makbule gecer simdiden tesekkürler

ben de senın gibi düşünüyorum arz da bu kadar talep patlaması yaptı sanırım bıraz prim yapacaktır

3. 2 dk tavannolup milyon lot bekleyen kagidin yarin da tavana yakin açmasını beklerim sonra biraz salinir eger gozu yukseklerdeyse yine tavan kapar...o heyecana kim dayanir anca ekran izlemeyen😀

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    11.13 de girdigin karşılanmaz o 10.13 olmasin

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    satış emri diyor.istediğin kadar sat karşılanır.

5. halka arzda tamamı satılmış 6m. lotun. nasıl oluyorda deniz şuan 2milyona yakın lot satıyor. nasıl oluyor bu işler.
    Burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür. #### Yatırım Tavsiyesi değildir.####

ben de aldım ama takasta ky almış bazı spekler açığa satmış deniz mal satıyor bunlar kasıtlı mi talebi 1/6 yaptı talep olsun ki ilk 3 gün tavan fiyattan mal satilsin diye yine diyorum bende de var artık nasip beklemek gerek

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. Yarın açılış 20 nin üzeri olabilr.ytd

8. Tavanda bekleyen lot sayısını yazabilirmisiniz ??

Sayfa 35/570 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •