Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 21 madde; 17 - 21 arası.

Konu: Borsacıların Kripto Paraları Es geçmesi

hayırlı olsun ..
    geçen ay bakmıştım forum da Kripto para ile ilgili analizler..topicler var mı diye..sonunda olmuş.

kaçırma söz konusu değil..nasıl borsaya zirvedeyken gelir küçük yatırımcı ve malın çoğunu alıp yıllarca bekler. kripto parada da aynısı olur.))

şaka bir yana güven vermediği..sanal şeyler den çekindiğim için az kazanabildim ama bir kaç arkadaşım ciddi paralar kazandı..
    ama şuan kazançları geri vermiş olmarı yuksek ihtimal..

ben yatırımcııdan çok devletin bu işe dikkat vermesi gerektiği görüşündeyim.
    hatta resmi kripto parasını yapan ureten ilk devlet çok farklı olacak belkide..
    neden biz yapmayalım...
    kapsamlı bir çalışma ile bir çok alt brimi olan rekabetçi bir kripto para üreterek bambaşka bir türkiye olabilir.(söylemek kolay tabi)

ama bir merkez bankasının veya devletin sahip çıktığı bir kripto paraya mı yatırım yapardınız?
    yoksa ne olduğu belirsiz yuzlercesinin olduğu paralara mı..

Bitcoin işine bende soğuk bakıyordum ama işin içine girince muazzam bir fikir,alt yapı ve gelecek gördüm.
    Tabi biz treni kaçırdığımız için BTC alıyorum artınca satıp nakite geçiyorum. Bu şekilde al sat yapıyorum.
    Gene de bizim BİST teki içi boş şirketlerden bin kat daha iyi.
    Yakında merkez bankaları rezervlerinde BTC biriktirmeye başlar. Bu sayede fiyatı sıfırlanmaz diye düşünüyorum.

3. aracı kurumları yani internet siteleri bana güven vermiyor, bitcoin in 2018 yıl sonuna kadar 1.500 dolar seviyesie düşeceği ile ilgili bir yazı okumuştum beni daha da çok soğuttu kendisinden

4. http://eurous.net/p998156/ üyeliğe 100 usd veriyor

SM-G600F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Kendi Düşüncelerimdir, Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •