Sayfa 11/804 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 81 - 88 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

son bir ayda alanlar

satanlar

3. ak yatirim satmaya devam

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir. Canli Derinlik için
    https://www.youtube.com/channel/UC2B...QW3uriLSQ/live
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

4. Sayın CPA,

Kim satarsa satsın ben bu şirketin uzun vadede çok farklı yerlere geleceğini düşünüyorum. Temeli çok sağlam. Yükselen trendine sadık. Endişeye yer yok kanımca.

5.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Sayın CPA,

Kim satarsa satsın ben bu şirketin uzun vadede çok farklı yerlere geleceğini düşünüyorum. Temeli çok sağlam. Yükselen trendine sadık. Endişeye yer yok kanımca.
    sayin Poem,

Kordsa gibi sirket gercekten ulkemizde azdir..kendi patentli urununu ureten dunyada sektorunde lider olan, arge ile yeni urun ureten..varsa da ben bilmiyorum..yanliz sabanci gurubu yerine koc gurubunda.olsa buralarda olmazdi..kisa donemlerde cok sacma isler yaparak yatirimcisini cok uzdugu oldu..uzun vadeli trendinde bence 8 lere gelmekte bundan gec kaldi..su anki durumu endise verici degil ancak su yeni urunlerin bir an.once.artik ciroda yerini almasi gerekiyor..devamli yatirimda kalinmaz artik ekmegini yemeleri lazim..gecmiste endonezya tsunami, misirdaki siyasi gelismelerden dolayi misir fabrikasinin durmasi gibi seylerde sirketi frenledi. bu sene beton ve kompozit alaninda cirolar gelirse potansiyel olarak ciro uzun vadede 3 katina, fiyatin da 3 katina cikmasi hayalim var.. ancak suanki durumu ssdece ele alirsak gecen.seneki karliligin devami bile 8 lerin asagisini gostermiyor artik.

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir. Canli Derinlik için
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

6. Bu zamana kadar bu kadar ucuz kalması gerçekten beni de şaşırtıyor. Bahsettiğiniz yeni ürünlerle birlikte inşaat güçlendirme alanında da büyümesi beni de heyecanlandırıyor. Ayrıca ABD'deki satın almanın da kârlılığa katkısı olacaktır. Ben uzun yıllar bu şirkete keyifle ortak olacağımı düşünüyorum.

KORDS_Kordsa: 8,10 üzerinde görünüm pozitif…

Dün gün içerisinde 8,15-8,25 bandını hedef olarak verdiğimiz ve bu hedefin üst bandını test eden hissede 8,25 direncini takip etmeye devam ediyoruz. Dün yaşanan hızlı yükseliş sonrasında mevcut pozisyonlar 5 günlük ortalamaya denk gelen 8,10 üzerinde pozisyonlarını devam ettirebilirler. Yeni pozisyon açmak isteyenler de 8,15’e doğru olası geri çekilmeleri alım için takip edebilirler. 8,25 direncinin üzerine olası yükselişlerde 8,30-8,40 bandı yeni hedef olmaya aday.

Son Fiyat: 8,20

Destekler: 8,15-8,10-8,05

Dirençler: 8,25-8,30-8,40
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. sasa ya bakiyorum devamli zarar ederdi sermayesi ne kadsr yuksek, sabanci satinca kordsa kadar degeri oldu..yeni patronlar sisiriyor bence..kordsa bu firmanin 2 kati degrrinde olmali

Sayfa 11/804 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •