Sayfa 127/804 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. neden kap a dusmedi peki ?
    insallah eli kulagindadir ...

vay arkds hissesini almadik sanki ortak olduk ))
    iste budur ...

protokol uyelerimize teskkur ederim
    saygilar ...

bismillah deyip bimere ,spk ya ve sirkete bi email atalim aksam bakalim...

neymis asli astari

2. http://www.businessht.com.tr/piyasal...n-alma-sinyali

Videonun 30-32. saniyesinde Boeing'e yedek parça üreten bir firma mı dedi?

3.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    http://www.businessht.com.tr/piyasal...n-alma-sinyali

Videonun 30-32. saniyesinde Boeing'e yedek parça üreten bir firma mı dedi?
    baskan o iki sirket iste yeni bisey degil ben sirkete email attim aradim ama yetkililer cikmis ..

https://www.google.com.tr/amp/s/m.du...-haberi-393410

Bu yeni adım, Kordsa’nın başta Boeing ve Toray Composites Materials America Inc. olmak üzere uzay ve sivil havacılık sektörünün önemli oyuncularının stratejik tedarikçisi olmasını sağlayacak

valla bakalim daha altindan neler cikacak iyi yere kapak attik sessiz olun
    5 yilda yillik %10 buyumeden bahsediyor

yilda %10 buyuse 5 yilda ?

4.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    baskan o iki sirket iste yeni bisey degil ben sirkete email attim aradim ama yetkililer cikmis ..
    Satınalınan şirketleri biliyorum tabii ama Boeing'e parça ürettiklerini teyit ettiremiyordum sonunda en yüksekten teyit ettirmiş olduk...

5.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Satınalınan şirketleri biliyorum tabii ama Boeing'e parça ürettiklerini teyit ettiremiyordum sonunda en yüksekten teyit ettirmiş olduk...
    Neden boeing konusunda bu kadar acele ediyorsunuz. Eğer hisseyi düzenli biriktirme gibi düşünceniz varsa tabi ya da uzun vade düşünüyorsanız. Bence kords bezinin haricinde brisanın fabrikasinin faaliyete girmesi, beton güçlendirme hususu yalnış hatirlamiyorsam yavuz Sultân Selim köprüsünde kullanıldı örneğin. 3 ncü önemli durum dünya elektrikli otomobilé geçiyor ve bu konu üzerinde kompozit denemeleri çelikten 3 kat daha dayanıklı 10 kat daha hafif. Petrole dayalı hammadde artışına karşı şirket almış olması vs. gayet güzel şeyler. Boeing hissenin diğer hikayelerini arka plana atar. Hikayesi bitmemesi için Boeing sona bırakılmalı bence. Yatırım tavsiyesi değildir. Saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Neden boeing konusunda bu kadar acele ediyorsunuz. Eğer hisseyi düzenli biriktirme gibi düşünceniz varsa tabi ya da uzun vade düşünüyorsanız. Bence kords bezinin haricinde brisanın fabrikasinin faaliyete girmesi, beton güçlendirme hususu yalnış hatirlamiyorsam yavuz Sultân Selim köprüsünde kullanıldı örneğin. 3 ncü önemli durum dünya elektrikli otomobilé geçiyor ve bu konu üzerinde kompozit denemeleri çelikten 3 kat daha dayanıklı 10 kat daha hafif. Petrole dayalı hammadde artışına karşı şirket almış olması vs. gayet güzel şeyler. Boeing hissenin diğer hikayelerini arka plana atar. Hikayesi bitmemesi için Boeing sona bırakılmalı bence. Yatırım tavsiyesi değildir. Saygılar.
    tamam baskam onden aparatlari alalim en son ana menu gelsin

iyi fikir ...

elimiz ayagimiz durmuyor yaziyoruz iste

Bu başlığı şu anda 15 kişi okumaktadır

bayram degil seyran degil ne bu kalabalik
    hos daha 10 da 1 bile degil beklentimin

abd pyd aciklmasi aslinda hic hos olmadi.
    resmen pyd destekledigini isaret ediyor .
    piayasalar umarim terstem okumaz ve reis kizdirmaz..

http://www.hurriyet.com.tr/amp/dunya...seriz-40719697

7.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    tamam baskam onden aparatlari alalim en son ana menu gelsin

iyi fikir ...

elimiz ayagimiz durmuyor yaziyoruz iste
    Suan boeing ı fiyatlamadigini düşünmek daha önemli bence. Bilanço önemli yani. Hissenin beslenmesini matematiksel veriler vermesi açısından. Haber elbette önemli bir ivme verir hisseye ama altını doldurmak daha önemli ivme verir. Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Neden boeing konusunda bu kadar acele ediyorsunuz.
    Sn. spenc, herhangi bir acelem yok. Ne kadar ucuz o kadar iyi benim için de. Ancak artık teknolojinin nimetlerinden yararlanma vaktinin geldiğini de düşünüyorum. Temeli bu kadar sağlam bir şirketin uzun yıllar ortağı olma fikri keyif veriyor. Türkiye de atılım yapacaksa bu şirketler sayesinde yapacak.

Sayfa 127/804 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •