Sayfa 134/804 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Merhaba arkadaşlar ben 7.70 veya 7.80 arası gelirse 70 ile 81 bin arası alış yapabilirim

2.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar ben 7.70 veya 7.80 arası gelirse 70 ile 81 bin arası alış yapabilirim
    ortalamayi yukseltmisin

bence sen onu 7.90-8.00 yap
    0.10 kurus icin sensiz gitmeyelim

latif bey

ytd...

gecen yazdim 7.80 alti yok diye
    tabi endeks ve siyasi gelismeler haric ama hem defansif hem ofansif hisse =kordsa

3.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Bakınız bu sektörde sınır yok. Örnek;

http://www.hurriyet.com.tr/dunyada-b...&utm_term=post
    neden yerli otoda yer almiyoruz anlamiyorum

dunya decleriyle bile yarisacak potansoyeli kazaniriz ... ben bunu bimere cimer e yazayim bi incelesinler

4.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    ortalamayi yukseltmisin

bence sen onu 7.90-8.00 yap
    0.10 kurus icin sensiz gitmeyelim

latif bey

ytd...

gecen yazdim 7.80 alti yok diye
    tabi endeks ve siyasi gelismeler haric ama hem defansif hem ofansif hisse =kordsa
    Latif Bey de geldiğine göre yukarı hareket başlayacak demektir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    borsada hisseyi anlaiz etmek tabiki önemlidir gidecek hisseyi bulmak bence kolaydır önemli olan elde tutmak borsada çok sağlam psikoloji, çelik gibi sinir gerektirir bu yüzden bekleyelim ortaklar elde tutalım önümüzde büyük bir alım var haberin ne zaman düşeceği çok net değil bu fabrikalrdan gelen kar şirket bilançosuna olumlu yansıyaaktır fiyata, çok takılmayalım uzun vade çok farklı bir olay küçük fiyatlara takılmaya gerek yok

6.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Latif Bey de geldiğine göre yukarı hareket başlayacak demektir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Latif bey arada hep gelsin. Ama arada sürekli gelmesin.ytd.

7. grafik atacak babayigit yok mu?
    soylr altta hacimleri de gorecegiz...

8. Değerli ortaklar,

Bilanço 1 ay kadar sonra açıklanır. Sonucu tahminlerken, 2017 yılı 4. Çeyrek itibariyle iyileştirmelerin sonuç vereceğini, artan maliyetlerin sönümlenerek marjların dengeleneceğini düşünüyorum. Karlılık artışı ile birlikte ivmemiz devam eder ve ekranlarımız uzun bir süre yeşil kalabilir.

Ayrıca ABD'deki iki şirketin satın alma işlemleri kapanışı yapılmak üzere. Yine 1 ay gibi bir süre içinde sonuçlanacaktır. Ancak bunun fiyatlandığını düşünüyorum. Çok ani yükselişler beklememek gerek. Bunun etkisi 2018 yılı ilerleyen dönemlerde bilançolara yansıyacaktır. Bu daha önemli...

Bizim bilançoyla birlikte uzun vadeli yükselen trende oturmamız daha mantıklı gibi görünüyor.

Sayfa 134/804 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •