Sayfa 213/804 ÝlkÝlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 1,697 - 1,704 arasý.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alýntý Originally Posted by MATESÝS+ Yazýyý Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/691595

bu da tavan yaptirmazsa ne yaptiracak aceba merak ederim .........

artik tavan yakisir ytd

hele sukur
    Tavan olmasýný ben beklemiyorum. Beklenti gerçekleþmiþ oldu. Hatta yarýn düþerse þaþýrtmaz. 13 Hazirandan beri 5,90-6,00-6,10 aralýðýndan alanlar karlarý cebe indirme ihtimali var. Ama orta ve uzun vadede genel trend yukarý dönecektir. Yarýn izlemek lazým...

2.  Alýntý Originally Posted by poem Yazýyý Oku
    Tavan olmasýný ben beklemiyorum. Beklenti gerçekleþmiþ oldu. Hatta yarýn düþerse þaþýrtmaz. 13 Hazirandan beri 5,90-6,00-6,10 aralýðýndan alanlar karlarý cebe indirme ihtimali var. Ama orta ve uzun vadede genel trend yukarý dönecektir. Yarýn izlemek lazým...
    eksi acsin ben borsayi birakirim
    gapli acmasi daha cok buyuk ihtimal ...

gapli acmazsa sasarim ....

eksi olsun daha da alirik
    yeni bi donem basliyor kordsa da
    Burada yer alan yatýrým bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatýrým Danýþmanlýðý” kapsamýnda deðildir. Yatýrým danýþmanlýðý hizmeti, Aracý Kurumlar ile müþteri arasýnda imzalanacak yatýrým danýþmanlýðý sözleþmesi çerçevesinde sunulmaktadýr.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir.

3.  Alýntý Originally Posted by MATESÝS+ Yazýyý Oku
    eksi acsin ben borsayi birakirim
    gapli acmasi daha cok buyuk ihtimal ...

gapli acmazsa sasarim ....

eksi olsun daha da alirik
    yeni bi donem basliyor kordsa da
    Eksi açýp açmamasý konusunda bir þey söylemiyorum. Gün sonunu kastettim. Belki dediðin gibi gap li açar +5% ile baþlayýp gün içinde -1%'e bile çekmeleri mümkün. Spekülatörlerden her þeyi beklerim.

4.  Alýntý Originally Posted by poem Yazýyý Oku
    Eksi açýp açmamasý konusunda bir þey söylemiyorum. Gün sonunu kastettim. Belki dediðin gibi gap li açar +5% ile baþlayýp gün içinde -1%'e bile çekmeleri mümkün. Spekülatörlerden her þeyi beklerim.
    rahat ol hocam rahat ol...

haberin tadini cikar gulsum yuzun valla yoksa %10 la silkeler gider

ASLINDA sayýn poem býyerde su sýkýntý var elýndeký para ýle dovýz alýp satýyordu ordanda kazanýyordu
    bu sýrketlerýn katkýsý ne kadar olacak aceba ýster mýsýn eksý yapsýn
    Son düzenleme : MATESÝS+; 02-07-2018 saat: 21:58.
    Burada yer alan yatýrým bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatýrým Danýþmanlýðý” kapsamýnda deðildir. Yatýrým danýþmanlýðý hizmeti, Aracý Kurumlar ile müþteri arasýnda imzalanacak yatýrým danýþmanlýðý sözleþmesi çerçevesinde sunulmaktadýr.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir.

5.  Alýntý Originally Posted by MATESÝS+ Yazýyý Oku
    rahat ol hocam rahat ol...

haberin tadini cikar gulsum yuzun valla yoksa %10 la silkeler gider

ASLINDA sayýn poem býyerde su sýkýntý var elýndeký para ýle dovýz alýp satýyordu ordanda kazanýyordu
    bu sýrketlerýn katkýsý ne kadar olacak aceba ýster mýsýn eksý yapsýn
    Yine habere toplanmýþ ekip. Ben sn poemi daha temkinli yazmaya baþladýðýný görüyorum. Yabancý çýkýþý var uzun zamandýr düþüþ var. Piyasaya uyan hisselerden oldu. HaberÝ ve gapi kullandýlar. Hala tavan diyorsun sn matetis alemsin. Hisse 8 lerdede böyle yaziyordunuz, sebebini bilmesemde. Bu alým haberi uzatilmasi satýcýlarýn iþine geldi. Çok þükür ki maliyet düþük oralara kadar beklerken yýllanmýþ þarap olarak portföyun sabirlilarý arasýnda yerini korudu. Ytd.

6.  Alýntý Originally Posted by spenc Yazýyý Oku
    Yine habere toplanmýþ ekip. Ben sn poemi daha temkinli yazmaya baþladýðýný görüyorum. Yabancý çýkýþý var uzun zamandýr düþüþ var. Piyasaya uyan hisselerden oldu. HaberÝ ve gapi kullandýlar. Hala tavan diyorsun sn matetis alemsin. Hisse 8 lerdede böyle yaziyordunuz, sebebini bilmesemde. Bu alým haberi uzatilmasi satýcýlarýn iþine geldi. Çok þükür ki maliyet düþük oralara kadar beklerken yýllanmýþ þarap olarak portföyun sabirlilarý arasýnda yerini korudu. Ytd.
    Gerçekten de öyle, daha temkinli ve özenli yazmak gibi bir düþüncem var. Çünkü özel mesajlardan ve forum mesajlarýndan da anlýyorum ki þirketin detaylarýnda yazdýklarýmýzý önemseyen arkadaþlarýmýz var. Onlarý da yanýltmak istemem.

Gelelim þirket ile ilgili beklentilere...

Satýn alýnan þirketler çok büyük þirketler deðil. KOBÝ gibi düþünün. Ancak kompozit teknolojisinde ticarileþtirme faaliyetlerini hýzlandýrmak açýsýndan önemli. Þirketlerin finansallarýný bilmediðim için þu kadar katký olur diyemiyorum. Ancak güzel bir baþlangýç olacaktýr.

7.  Alýntý Originally Posted by poem Yazýyý Oku
    Gerçekten de öyle, daha temkinli ve özenli yazmak gibi bir düþüncem var. Çünkü özel mesajlardan ve forum mesajlarýndan da anlýyorum ki þirketin detaylarýnda yazdýklarýmýzý önemseyen arkadaþlarýmýz var. Onlarý da yanýltmak istemem.

Gelelim þirket ile ilgili beklentilere...

Satýn alýnan þirketler çok büyük þirketler deðil. KOBÝ gibi düþünün. Ancak kompozit teknolojisinde ticarileþtirme faaliyetlerini hýzlandýrmak açýsýndan önemli. Þirketlerin finansallarýný bilmediðim için þu kadar katký olur diyemiyorum. Ancak güzel bir baþlangýç olacaktýr.
    Bende öyle düþünüyorum zaten bir çok kiþiyi yildirdi ki ben 4 yýl oldu düþünün artýk durumu. Ayrýca bu yeni þirketin finansallari geçen yýllar ki durumu biraz çaba sarfedince bulunabiliyor. Bunlarý yazmam doðru olmaz. Fakat þirket, bu þirketlerý sadece dýþ dünyaya açýlýþ kapýsýnýn baþlangýcý olarak görüyorum. Tabi zaman gösterecek doðru hamleler yapýp yapmadýklarýný. Saygilar Ytd.

8.  Alýntý Originally Posted by spenc Yazýyý Oku
    Kordsa CEO’su Çalýþkan ABD’de satýn alma süreci devam eden iki kompozit malzeme þirketinin 85-90 milyon dolarlýk bir ek ciro yaratarak, %10’un üzerinde bir büyüme gerçekleþtireceðini belirtti. Bu satýn almalar için nihai onay ABD hükümetinden bekleniyor.

bu dusus sadece kordsa ya has degildi siz de biliyorsunuz.
    kaldi ki 2. ceyrekde gekdikten sonra 3.ceyrek icin endonazya +kapasite artisi+abd deki bu iki sirket alimi etkisi gorukecek nerdeyse %100 ihracat yapan bi sirket suan bile fk 6 lar civarinda ettgi karleer zaten burda olmayi haketmiyor ...

kaldi ki boeng turkiyeyi isbirkigi yapacagi 10.ulke olarak ilan etti ...boeng ile tai tedarik anlasmasi yapildi. rte uzay ve havacikiga onem vereceklerini bildirdi.

alaninda dunya lideri ve yelpazesi cok genis ...

kordsa birak bicok hisse sayabilirim burda olmamasi gereken eczyt,erbos,odas,konfrt,tupras,gents,egeen
    vakfn,lidfa
    hangi hisseye dusus icin mantikli sebep bulabiliyorsun aceba aciklayabilir misin ?

peki bugun kordsa bughn 10 olsa hayir olamaz haketmiyor diyebilir misin veya neye gore diyeceksin bunu butun hisseler duserken kordsa cikmamali diye mi izah edeceksin...

bazi satin almalarin neler katacagi zamanla anlasilir .... mesela sasa neden bh kadar gitti cunku musterisine satildi ve o isi yapan sirkete hammadde sagladi...

tavan ceker yada cekmez %10 var gibi lakin 8 tl olsa hatta 10 tl olsa sasirmam ama olmazsa sasirim

neye gore dusmeli peki?
    yabancilar satiyor diye mi ?
    butun hisseler dusuyor bu cikmamali
    diye mi ?

Sayfa 213/804 ÝlkÝlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •