Sayfa 225/804 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sn Matetis yazdıklarımı siz üstünuze aldiginiza göre kabul ettiniz. Yorum teknik bilmiyorsaniz hissede yakalanmissiniz gibi cevaplar verdiniz, garip. Uzun vade düşünen birileri teknik olarak fiyatın nerde alacagina bakar bilançolarda bir bozulma olmadığı sürece. Ama siz geçmiş yılda hisse 909 gördüğü süreçlerde nasıl bir ruh halinde yazdiginizi bilmiyorsaniz orasida tartışılır. Madem buraya ky yi düşünerek yazdınız neden 8 li fiyatlarda bilmeyenlere teknik birseyler paylasmadiniz. Ben bilsem zaten paylasirim sizin bilipte paylasmaniz kotu. Ki kords 2014 den beri taşıyorum düzenli de alım yaptım betası düşük bir hisseydi, siz endekse bagladiniz son düşüşünü.
    Siz 8 li fiyatlarda birsey paylaşmayıp sürekli pofpofladiginiz için hisse 15 é gelmiş olsaydı yine bilmiş olacaktiniz bu durumda. Düşüncede endeksi kendi sayfamda düşeceğini yayinladim deyip yine bildiğinizı soylemeniz komik geldi. Şirket alımının açıklanacağı oncesindede hissenin zaten düşmüş hali dediklerinizin doğruluğunu ispatlarcasina coşku yarattı. Ama birçok insan kimbilir neler yaşadı.
    Burada niyetim kötülük yaymak sizi kırmak değil. Tecrubeli olmanız buradaki kişileri düşünerek daha dikkatle yazmaniza yonelikti. Sonuçta insanız.. Tekrar saygılar kirdiysam kusura bakmayın.
    ya valla artik size hicbisey demiyorum teknikciniz de geldi ....

olasi kotu gidisatta teknik olarak da olsa biseyler paylasacktim ama artik ne nesem ne keyfim kalmadi korler sagirlar birbirni agirlar size bol sans ....

beni takip ediyorsan ki buryaya da attim bundan once 111 bin altinda stop olacagimi ve ustu kapamadikca uzun sure yorum yapmayacagimi orda yazdim...

tek paylasimda bulundugm hisse kordsa degil.

valla yoruldum neyse uzamasina gerek yok siz analiz yapin temel teknkm arkdslar yararlansin ....
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu da 240 dk.lık TL görünümüz. Yine bence:
    Çok güçlü taleple 8.50 üzerine atıp yeni bir kanala yaratamadığı sürece...
    Üzerinde bulunduğu Bollinger üst bandının(8.35) altına inecektir. 8.20 bu durumdaki kanal desteğimiz.
    Güçlü satıcılarla 8.11 e kadar gevşeyebilir. Onun altı da 7.78... Orayı görmemek dileğiyle.
    8.11 üzeri kapanış hayırlı olur. Ancak 5 dk lık da oluşan 8.25 desteği üzerinde bir kapanış daha şık olur elbet.
    Endeksin de gevşediği göz önüne alınarak stoploss lu takip hayırlı olur kanaatimce.

Bu da kapanış itibari ile günlük takas.
    PS: Yukarıda günlük BB Üst bandı yanlış yazmışım doğrusu 8.45 idi.

4.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    ya valla artik size hicbisey demiyorum teknikciniz de geldi ....

olasi kotu gidisatta teknik olarak da olsa biseyler paylasacktim ama artik ne nesem ne keyfim kalmadi korler sagirlar birbirni agirlar size bol sans ....

beni takip ediyorsan ki buryaya da attim bundan once 111 bin altinda stop olacagimi ve ustu kapamadikca uzun sure yorum yapmayacagimi orda yazdim...

tek paylasimda bulundugm hisse kordsa degil.

valla yoruldum neyse uzamasina gerek yok siz analiz yapin temel teknkm arkdslar yararlansin ....
    Neyse boşverelim tekrar kirdiysam kalbini özür.

Ortalık yangın yeri maalesef...
    Sabah seansındaki ihlal sonrası 30 kr aşağı/yukarı potansiyel taşıyan bir flama oluştu 5 dk.lık grafikte.
    Endeks ve TL' nin durumuna karşın hissenin iyi dayandığını söylemeye gerek yok sanırım.
    Bakalım hangi yönde kıracağız. Şu ana kadarki takas da aşağıda:

*Kordsa/Çalışkan: İnorganik büyümeye devam edeceğiz.
    *Kordsa/Çalışkan: Kordsa'nın kur riski etkisi son derece düşük.
    *Kordsa/Çalışkan: Ek vergiler ABD'de üretici olan Kordsa'yı güçlendirebilir.

Hacimli seanslar yaşıyoruz ve mevcut konjonktüre rağmen yükseliş yönünde istek var.
    Benim ekranımda 8.40 üzerinde kaldığı sürece kısa(5dk.lık) vadede sorun gözükmüyor.
    Tabi OVP açıklamaları, kur, endeks çarpanlarını da göz ardı etmeden SL lu bakmakta yarar var.

Trump'ın Alüminyum ve çelik konusunda yaptırıma ilişkin, ayrıca Türkiye ile ilişkilerimiz iyi değil" minvalli açıklaması kepenk kapattırdı.

Döviz ve endekse karşı gene iyi dayandı.
    Günlükde 8.19 tutmazsa(ki önemli bir destek haline geldi) 8 altı kapanışlar genel görüntüyü de bozabilir. Stop olamayanlara, zarardakilere sabır dileyip ekranı kapatıyorum.
    Akıl sağlığımızı bari yitirmeyelim.

Sayfa 225/804 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •