Sayfa 27/804 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 209 - 216 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Pasta fena!! Satanlar full yabancı.. Aboovvv..
    satsınlar satsınlar......sıkıntı yok...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Değerli ortaklar,

Öncelikle bilgi bulanıklığının önüne geçmek için bir takım hatırlatmalar yapmak isterim.

Birincisi; Yabancı satışı falan yok %52 oranla halen yabancı yatırımcı seviyesi aynı.
    İkincisi; faaliyet kârlılığını önceki dönemlere göre geliştirmiş bu iyidir ve halen hissede kalanlar için korkulacak bir durum olmadığını gösterir.
    Üçüncüsü; Finansal giderlerin -23M TL olması nedeniyle dönem kârı beklenti altında kalmıştır. Finansal giderler bir önceki dönemde Finansal gelirler sayesinde (-) vermemişti. Bu dönem böyle bir durum oluşması korkunç bir olay değildir 2 sene önce de benzer bir durum olmuştu ve hisse fiyatı 3,98 TL idi. 3 ay sonra 4,80-5,00 TL olmuştu

Finansal tabloları detaylı inceleyen her hangi biri burada bir problem olmadığını görür.

Altın çamura düşse de Altın'dır diyor ve yola devam ediyorum. (Benim yaptığımı yapmayın tavsiyem yoktur.)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Değerli ortaklar,

Öncelikle bilgi bulanıklığının önüne geçmek için bir takım hatırlatmalar yapmak isterim.

Birincisi; Yabancı satışı falan yok %52 oranla halen yabancı yatırımcı seviyesi aynı.
    İkincisi; faaliyet kârlılığını önceki dönemlere göre geliştirmiş bu iyidir ve halen hissede kalanlar için korkulacak bir durum olmadığını gösterir.
    Üçüncüsü; Finansal giderlerin -23M TL olması nedeniyle dönem kârı beklenti altında kalmıştır. Finansal giderler bir önceki dönemde Finansal gelirler sayesinde (-) vermemişti. Bu dönem böyle bir durum oluşması korkunç bir olay değildir 2 sene önce de benzer bir durum olmuştu ve hisse fiyatı 3,98 TL idi. 3 ay sonra 4,80-5,00 TL olmuştu

Finansal tabloları detaylı inceleyen her hangi biri burada bir problem olmadığını görür.

Altın çamura düşse de Altın'dır diyor ve yola devam ediyorum. (Benim yaptığımı yapmayın tavsiyem yoktur.)
    benim bahsettiğimde bu..bilanço kötü değil..ama keşke yüzde 10 daha düşse toplardık iişte...gideceğihyer belli

4. Kesinlikle katılıyorum..arge desteğiyle katma değeri yüksek ürün satışlarıyla kar marjını toparlar..maliyetten doğan kar düşüşü dengelenecektir..ky silkeleme adına bir süre daha baskı gelebilir belki 7.6 MAV 200 ama altında kalıcı olacağını sanmıyorum..risk dağılımı ihracat gücü ve teknolojik ürünlerle orta uzun vade 10 bile uzak değil bence..satanlar yabancı değil bireysel müşteriler gibi duruyor..ytdeğildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

5. Mart 2017 sonu olan 90.000 endeks civarı fiyatına geldi. O tarihten beri 2 bilanço açıklamış, üzerinde 6 aylık şirket karı birikmiş, -% 10, mevcut potansiyeline uygun zaten artış göstermemiş, şimdi silkeleme yapıyorlar. Küçük yatırımcının pozisyon aldığı tüm senetlerde düşüş var, aracı kurumlarının pozisyonu olan şirketlerde ise yükseliş var.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku

Fibo 7.74 lkılırsa 7 altına gidebilir mi acaba?

8. Düş de biraz daha alıyım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 27/804 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •