Sayfa 33/804 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 257 - 264 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Bakalım kaç dolar veya tl dip seviyeleri, alım fırsatları yaratır mı daha? Ytd.
    umarım istediğiniz grafikler bunlardır..haftalık grafik.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sn Human çok teşekkürler. Döviz bazlı satışları olan şirketlere, doviz bazli grafik olunca bak neler çıkmış. Çok korkunç geldi görüntü. Satışların %70 $, %30 euro olunca çerçevenin içine bakmalı. Emeğine sağlık. Ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Sn Human çok teşekkürler. Döviz bazlı satışları olan şirketlere, doviz bazli grafik olunca bak neler çıkmış. Çok korkunç geldi görüntü. Satışların %70 $, %30 euro olunca çerçevenin içine bakmalı. Emeğine sağlık. Ytd.
    estrf..işe yaradıysa sevinirim sadece..ama hala düşüş mümkün olabilir...belki...bilgin olsun

İşte geçen verdiğin rakamların kısada önemi kalmadı bunu demek istedim. Dolar bazli grafiğinde bunu kanıtlamış. Daha hassas cizseydin o nokta nereye denk geliyor mesala? Çünkü geçen verdiğin rakamlar çok hızlı bir ifade yaratmıştı. Buraları sindirmeli bir süre. Bence çok kişi okuyor buraları daha dikkat etmek gerek vebal sonuçta. Saygılar başarılar. Ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    İşte geçen verdiğin rakamların kısada önemi kalmadı bunu demek istedim. Dolar bazli grafiğinde bunu kanıtlamış. Daha hassas cizseydin o nokta nereye denk geliyor mesala? Çünkü geçen verdiğin rakamlar çok hızlı bir ifade yaratmıştı. Buraları sindirmeli bir süre. Bence çok kişi okuyor buraları daha dikkat etmek gerek vebal sonuçta. Saygılar başarılar. Ytd.
    pekala madem vebal bir daha grafik atmam...

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    dediği şu 7,74 altı ciddi sıkıntı olur..yükselen trendi aşağı kırdı...rahatlaması için 8.80 nin üstüne atması lazım...ama önce 8.35 i kırmalı...yatırım tavsiyesi değildir..eğitim amaçlıdır.
    Sn Human bu yazınıza binaen dedim yalnış anlaşılmasın. Ytd.

Ama çok önemli bir grafiktı benim için ayrıca teşekkürler.

08 ağustos para girişi
    https://i.hizliresim.com/pW3ED0.png
    08 ağustos para çıkışı
    https://i.hizliresim.com/ZEBYqa.png

Sayfa 33/804 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz