Sayfa 392/804 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Git twitterda görün dimi, oraya daha çok bakiyorlardir. Ne işin var kiyti koselerde.

2. Sn fredim hisseden cikmaniza rağmen aklınız burada kalmış gibi. Çoğu yatırımcı algısı psikoloji ile hareket eder düşüncesinden yola çıkarak. hissenin yukselmış olmasından dolayı bilançonun gelmesiyle beklentinin bittiği düşünülür ve aşağı salar algısı verir, kısa vade düşündüğünüz için burada kaç kademe yükseldiği önemli değildir ki sattiniz veya yukarı çıkmaya devam ederse zaten dahada çıkmaz algısı dogurur. Tabi tam tersi durumlarda olabilir. Saygı duyuyorum.
    Gelelim ben zihniyetlilere yukarıda saydığım varyasyonlari pek kaile almıyorum ozellikle hedef belirledigim hisselerimde kaile almıyorum desem daha dogru olur. Sebebi hem ortam ve piyasada oluşan negatif pozitif düşüncelerden kendimi arındırmiş oluyorum ve diger yanci hisselerde trade yaparak kenara nakit yaratıp büyuk duzeltmelerde lot arttırımı sagliyorum ana hisselerime. Tabi başarılı olunabilirse olunmasada bu sene temettüyle idare edicez diyorum. Tabi yatırım tavsiyesi olmadan. Herşey nasip.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sn fredim hisseden cikmaniza rağmen aklınız burada kalmış gibi. Çoğu yatırımcı algısı psikoloji ile hareket eder düşüncesinden yola çıkarak. hissenin yukselmış olmasından dolayı bilançonun gelmesiyle beklentinin bittiği düşünülür ve aşağı salar algısı verir, kısa vade düşündüğünüz için burada kaç kademe yükseldiği önemli değildir ki sattiniz veya yukarı çıkmaya devam ederse zaten dahada çıkmaz algısı dogurur. Tabi tam tersi durumlarda olabilir. Saygı duyuyorum.
    Gelelim ben zihniyetlilere yukarıda saydığım varyasyonlari pek kaile almıyorum ozellikle hedef belirledigim hisselerimde kaile almıyorum desem daha dogru olur. Sebebi hem ortam ve piyasada oluşan negatif pozitif düşüncelerden kendimi arındırmiş oluyorum ve diger yanci hisselerde trade yaparak kenara nakit yaratıp büyuk duzeltmelerde lot arttırımı sagliyorum ana hisselerime. Tabi başarılı olunabilirse olunmasada bu sene temettüyle idare edicez diyorum. Tabi yatırım tavsiyesi olmadan. Herşey nasip.
    Dostum şahsi fikrim; "strateji don gibidir" herkes kendisine uyanı ve yakışanı giymeli.
    Yarın bi %5 aşağı yapsa... "@freedım hoca negzel yapmış" deriz mesela. Adam karı(ah ulan inceltme işareti!) koymuş cebine. Aya gitse ne ? Fezaya gitse ne gam?

Ama Asap adamın Asabinı çok bozdun belli ki. Sana ve yaptıklarına çok taktı. Yahu madem para var madem güç var boz tekniği o zaman niye bozmadi madem, oksurup gitti. Ytd.
    Yok yahu. Bana takmadı o bence. Yarın öbür gün gelir ayıp olmasın adama.
    Gerçi engelli gelse de ama...
    Bu modelin kendini ispat için ihtiyacı var birilerini "değilleme"ye. Kısmet banaymış bu sefer.
    Bi dahakine sen olursun sıkma canını

5.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Dostum şahsi fikrim; "strateji don gibidir" herkes kendisine uyanı ve yakışanı giymeli.
    Yarın bi %5 aşağı yapsa... "@freedım hoca negzel yapmış" deriz mesela. Adam karı(ah ulan inceltme işareti!) koymuş cebine. Aya gitse ne ? Fezaya gitse ne gam?
    Evet ama o %5 yaptıktan sonra yine aşağı hergün %5-10 yapabilir. O risk hep var ve fredim yarın %5 alttan alacağına sevinirken daha aşağı dususleri hem nakit hem psikolojik olarak absorme edemez ve inandığı hisseye daha çok girmeye devam eder. Sonrası psikoloji ilé son bulur. Ytd

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    indirecek limana yanaştırsınlar biz de inelim abi. daha yola çıkalı ne oldu
    Eeee ama hoca. Sen dedin "10" gib inerim diye
    Yoksa 13 e kadar otur. Lafı mı olur yahu.

Evet ama o %5 yaptıktan sonra yine aşağı hergün %5-10 yapabilir. O risk hep var ve fredim yarın %5 alttan alacağına sevinirken daha aşağı dususleri hem nakit hem psikolojik olarak absorme edemez ve inandığı hisseye daha çok girmeye devam eder. Sonrası psikoloji ilé son bulur. Ytd
    Bilemeyiz ki. O da hocamızın basireti, kısmeti. Eninde sonunda yarın -%5 yapsa... Oradan alsa, yine daha çok lotu olacak

8.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Yok yahu. Bana takmadı o bence. Yarın öbür gün gelir ayıp olmasın adama.
    Gerçi engelli gelse de ama...
    Bu modelin kendini ispat için ihtiyacı var birilerini "değilleme"ye. Kısmet banaymış bu sefer.
    Bi dahakine sen olursun sıkma canını
    Onun kafası karışık gibiydi sanki. Uzuncu mu kısacı mi ruzgar gibi esti geçti. İlginç bir giriş ve yine entersan bir çıkışla forumda son buldu.

Sayfa 392/804 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •