Sayfa 393/804 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Onun kafası karışık gibiydi sanki. Uzuncu mu kısacı mi ruzgar gibi esti geçti. İlginç bir giriş ve yine entersan bir çıkışla forumda son buldu.
    Valla "onun da gönlüne göre olsun" ne diyelim?
    Hepimiz öğreniyoruz zamanla ve bitmiyor öğrenecek şeyler.

2.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Bilemeyiz ki. O da hocamızın basireti, kısmeti. Eninde sonunda yarın -%5 yapsa... Oradan alsa, yine daha çok lotu olacak
    İşte yine bir başka bakış açısı tabi. Hedef temettü olunmadiysa fazla lotun da bir önemi kalmıyor. Bugün 10 lirani yarın%5 lik düşüşte 10.5 lira ile almak cesareti doğacak mi? Onemli olan bu. Sonuçta alımlar kademeli yapıldığından bunu yazmış bulundum. Ytd

İşte yine bir başka bakış açısı tabi. Hedef temettü olunmadiysa fazla lotun da bir önemi kalmıyor. Bugün 10 lirani yarın%5 lik düşüşte 10.5 lira ile almak cesareti doğacak mi? Onemli olan bu. Sonuçta alımlar kademeli yapıldığından bunu yazmış bulundum. Ytd
    Dostum; "yükselen hissede en doğru kelamı elbette uzuncu etmiştir" ona lafımız yok.
    Ama temel matematik bilimi:
    Sattığından daha aşağıdan alırsa, aynı fiyata lot arttırmış olur mu? Olur.
    Maliyet düşürmüş olur mu? Olur!
    Stoplamak zorunda bile kalsa daha az kaybeder mi? Eder!
    Bütün anlatmak istediğim bu en başından beri.

4. Yahu hiç alakası yok .. kulcude 16 ay bekledim düşüşte aradan 1 yıl geçti yine 10 ay bekledim. Bunda da 9 lardan 58x düşüşte yine kelamlar hiç eksik olmadı. Tabi genel resme bakınca hep yükselen trent onda haklısın.
    Oradaki soylemim düşüşte %5 den sonrasiydi kastettiğim. Bekle ve gör modu daha rahat anlamında alttan alan için. Kirdiysam affola.

5. Benim satma nedenim tamamen bazı kullandığım bazı indikatörler ile alakalı elbette 10 numara hisse ayrıca karı cebe alayım dedim benim için fiyat önemli değil trend önemlidir hep bu strateji ile süregeldim çok şükür de herşeyimi borsa sayesinde elde ettim benim için 11.14 pahalı 11.25 ucuzdur örneğin 😅

Yahu hiç alakası yok .. kulcude 16 ay bekledim düşüşte aradan 1 yıl geçti yine 10 ay bekledim. Bunda da 9 lardan 58x düşüşte yine kelamlar hiç eksik olmadı. Tabi genel resme bakınca hep yükselen trent onda haklısın.
    Oradaki soylemim düşüşte %5 den sonrasiydi kastettiğim. Bekle ve gör modu daha rahat anlamında alttan alan için. Kirdiysam affola.
    Yok be yahu. Ne kırılması?

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    Benim satma nedenim tamamen bazı kullandığım bazı indikatörler ile alakalı elbette 10 numara hisse ayrıca karı cebe alayım dedim benim için fiyat önemli değil trend önemlidir hep bu strateji ile süregeldim çok şükür de herşeyimi borsa sayesinde elde ettim benim için 11.14 pahalı 11.25 ucuzdur örneğin 😅
    Hayırlsı olsun hocam. Yarın 10.85 üzerinde almak zorunda kalmayın umarım

8. herkes bilanço sonrası düşeceğini söylüyor. ben yine bir karşıt düşünceye kapıldım. sanki büyükler toplarken boşuna toplamıyor gibi. yolculuk devam etse güzel olur.

Not:tamamen şahsi düşüncem. yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 393/804 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •