Sayfa 403/804 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Bol kazançlar
    teşekkürler

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    10.28 desteğe değecek mi nedir...
    değdi valla ordan da döndü hadi hayırlısı
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    değdi valla ordan da döndü hadi hayırlısı
    Freedım ın dönüşünü bekliyor Yoksa beni mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Freedım ın dönüşünü bekliyor Yoksa beni mi

Yoksa fredinin kabusunu mu? Bir zamanlar vardı böyle bir film.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yoksa fredinin kabusunu mu? Bir zamanlar vardı böyle bir film.
    Vardı haklısın dostum. Kısmet...

6. O da güzel ama beni şaşırtmıyor doğrusu beklediğim düzeltme hareketine girdi

Gençler, dostlar, uzun-kısacılar, teknik-temelciler, Roma'lılar!!!

Extrem bir durum oluştuğu düşüncesi ile ben fikrimi söyleyeyim de ...

-"Teknik de neymiş!",
    -"Sen ne anlarsın?"
    -"Spekin masadan bildiriyorum..." cuların da fikir beyan etme şansı olsun.

Hissenin grafiği; yani fiyatın bize söylediği, subjektif hiçbir şey içermeyen hissenin trendine dair tarih ve değerler:
    Ana trend : 19.06.2018 5,83-10,15 %74.
    Düzeltme sonrası: 17.08.2018 7,68-10,15 %32.
    Son 1 aylık durum( yani sayın NSHYDN aldıktan sonra): 09.10.2018 10.28(Kapanış)-09.11.2018 10.30(Kapanış) %0019.
    Teknik der ki uğursuzluk sayın NSHYDN' de o aldı hisse düzeltmeye girdi
    Şaka bir yana;

Henüz tek bir bar(günlük grafik)! Ancak mevcut görünüm, fiyatın trend kanalının altına indiğini,
    Bir süredir NU görünümü sergileyen indikatörler iyice zayıfladığını,
    Hissenin Fibo impulse(10,34) seviyesinin hemen altında, 50 günlük ortalama(10,08) ve aylık pivot(10,28) seviyesinin hemen üstünde, olduğunu,
    02.07.2018 tarihinden bu yana ilk defa Kijun sen ( (En yüksek + En düşük) / 2, geçmiş 26 periyod) seviyesinin altına indiğini,
    Bunun bir tuzak olduğunu gösterecek biçimde fiyatların kanala dönmemesi durumunda Fibo desteklerinin sırayla 9,78-9,38 seviyelerinde ve güçlü destek diyebileceğimiz 100 günlük ortalamanın da şu an için 9,25 TL olduğunu bir köşeye not edelim.

Önemsediğim bir gösterge olan Ichi Moku grafiğini de içeren(60 dk hariç) 3 periyot için grafikler aşağıda.
    Trend başlangıcından bu yana bir ilk olması itibarıyle, günlük grafikte altına indiğimiz(kapanış) Kijun Sen' i daire içine aldım.
    240 dk lık grafikte ise tam bu indikatörün desteğinde... (Döndü diyebilmek için ise 10.48 üzeri kapanışlar görmek gerekiyor.)

Uzun vadede daha iyi fiyatları göreceğimize inanıyorum. Ancak tersi grafiğe yansıyana dek, iyi ihtimalle yatay kanal içerisinde haraket veya bir düzeltme söz konusu olabilir(Yazar burada bir olasılıktan söz ediyor!).

Ek olarak da bir KY olduğumdan, tüm "kip"lerin -se,-sa olduğunu hatırlatırım.
    Selamlar, sevgiler. İyi haftasonları. Bol kazançlar.

Günlük

240 dk.lık

60dk.lık

8.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Gençler, dostlar, uzun-kısacılar, teknik-temelciler, Roma'lılar!!!

Extrem bir durum oluştuğu düşüncesi ile ben fikrimi söyleyeyim de ...

-"Teknik de neymiş!",
    -"Sen ne anlarsın?"
    -"Spekin masadan bildiriyorum..." cuların da fikir beyan etme şansı olsun.

Hissenin grafiği; yani fiyatın bize söylediği, subjektif hiçbir şey içermeyen hissenin trendine dair tarih ve değerler:
    Ana trend : 19.06.2018 5,83-10,15 %74.
    Düzeltme sonrası: 17.08.2018 7,68-10,15 %32.
    Son 1 aylık durum( yani sayın NSHYDN aldıktan sonra): 09.10.2018 10.28(Kapanış)-09.11.2018 10.30(Kapanış) %0019.
    Teknik der ki uğursuzluk sayın NSHYDN' de o aldı hisse düzeltmeye girdi
    Şaka bir yana;

Henüz tek bir bar(günlük grafik)! Ancak mevcut görünüm, fiyatın trend kanalının altına indiğini,
    Bir süredir NU görünümü sergileyen indikatörler iyice zayıfladığını,
    Hissenin Fibo impulse(10,34) seviyesinin hemen altında, 50 günlük ortalama(10,08) ve aylık pivot(10,28) seviyesinin hemen üstünde, olduğunu,
    02.07.2018 tarihinden bu yana ilk defa Kijun sen ( (En yüksek + En düşük) / 2, geçmiş 26 periyod) seviyesinin altına indiğini,
    Bunun bir tuzak olduğunu gösterecek biçimde fiyatların kanala dönmemesi durumunda Fibo desteklerinin sırayla 9,78-9,38 seviyelerinde ve güçlü destek diyebileceğimiz 100 günlük ortalamanın da şu an için 9,25 TL olduğunu bir köşeye not edelim.

Önemsediğim bir gösterge olan Ichi Moku grafiğini de içeren(60 dk hariç) 3 periyot için grafikler aşağıda.
    Trend başlangıcından bu yana bir ilk olması itibarıyle, günlük grafikte altına indiğimiz(kapanış) Kijun Sen' i daire içine aldım.
    240 dk lık grafikte ise tam bu indikatörün desteğinde... (Döndü diyebilmek için ise 10.48 üzeri kapanışlar görmek gerekiyor.)

Uzun vadede daha iyi fiyatları göreceğimize inanıyorum. Ancak tersi grafiğe yansıyana dek, iyi ihtimalle yatay kanal içerisinde haraket veya bir düzeltme söz konusu olabilir(Yazar burada bir olasılıktan söz ediyor!).

Ek olarak da bir KY olduğumdan, tüm "kip"lerin -se,-sa olduğunu hatırlatırım.
    Selamlar, sevgiler. İyi haftasonları. Bol kazançlar.

Günlük

240 dk.lık

60dk.lık

Asap hocam eline sağlık. Yorum bu olmalı teknik olarak ve yorumsuz olmalı saolasın.
    Neden böyle yazdım twitterda orda burda o kadar iskembeci var ki. Yok ben burası demiştim geçen sene, bak dediğim yere geldi yok bilmem ne? Yahu grafik son haline gelmiş bilanço gelmiş onun üzerinden yorum yapılıyor. Ati alan uskudari gecmis zaten. Düşerken geçen sene niye dusuyor diye soruldugundada endeks düşüyor ben demiştim diyorlar. Şimdi niye çıkıyor deyincede bilanço iyi ondandır derler.
    Eyyyy tahtacı beni tanidin benim niyetim gayet belli, bekliyorum. Temettu der eyvallah ederim. Amac buyuk resim tahataci. Ha geçen seneki fiyata getirmeye maçan yersede kurtlar dolar tahtaya tabi yiyiyorsa. Bendeki maça sende varsa buyur yatırım tavsiyesi değil söylediklerim tahtaciyadir. Lütfen kimse kızmasın. Burayi da tango gibi terkedecez yoksa sonunda Saygılar.

Sayfa 403/804 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •