Sayfa 410/804 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sn Josef fk hususu pek olmamis sanki. Dünya ortalamasında endeksin olması gerekenide hesap etmek gerek. Endeks o ortalamaya göre nerede? Sonra olması gerekené bakmak daha dogru olur. Ama şimdi mi olur orası tartışılır, uzun süreçte eyvallah tartisilmaz.
    Ha birde kısa operasyonlarda sizin için küçük benim için belkide cok buyuk olabilecek durumlar oluşursa küçük yatırımcıyı yani ben haberdar ederseniz yine eyvallah derim. Hiç öyle operasyonlarda bulunmadım. Yatırım tavsiyesi olmadan.
    elbetteki baska yerlerde bilancoyu erken sezersek sizi haberdar ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by JOSEF DE SOUZA Yazıyı Oku
    fk konusu neden olmamis anlayamadim
    Fk olmamış değil aslında gayet matematiksel olarak olmuş. Lakin, bist şirketleri ve genel konjektur olarak dış Piyasalara göre kıyaslama yaparsak fk lari uygun değil anlamindaydi. Uzun dusuncelerde haklısınız. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by JOSEF DE SOUZA Yazıyı Oku
    elbetteki baska yerlerde bilancoyu erken sezersek sizi haberdar ederim.
    Bilançolar bitti tabi yine de teşekkürler dusunmeniz yeterli. Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bilançolar bitti tabi yine de teşekkürler dusunmeniz yeterli. Saygılar.
    bilanço bittikten sonra değil gelmeden bulmak önemli zaten bizde onu bulmaya çalıyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by JOSEF DE SOUZA Yazıyı Oku
    bilanço bittikten sonra değil gelmeden bulmak önemli zaten bizde onu bulmaya çalıyoruz.
    Valla zor işler herkesin yoğurt yiyisi farklı gördüğüm kadarıyla. 2-3 ay da nakitte kalıp faiz aliyorsunuzdur. O da bir taktik tabi. Tebrikler başarı varsa.

6.  Alıntı Originally Posted by JOSEF DE SOUZA Yazıyı Oku
    burdaki ustadlar o konuda tam bi uzman
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yanlış yere göndermişim...
    Bol kazançlar.

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Valla zor işler herkesin yoğurt yiyisi farklı gördüğüm kadarıyla. 2-3 ay da nakitte kalıp faiz aliyorsunuzdur. O da bir taktik tabi. Tebrikler başarı varsa.
    evet haklisin cok zor bu piyaasada para kazanmak buyuk basari. bizim isimiz hisse senedi faize bulasmadim hic isterse yuzde yuz olsun ordan gelecek parayi yemem.

Sayfa 410/804 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •