Special Days Image
Sayfa 416/804 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    aylardır hala tutuyoruz oda kazandırıyor hisse basına 3.7 tl karımız var tutmaya devam
    fibo.cu indikatör.cü arkadaşlara saygımız sonsuz..onlar da kendi adlarına çalışıyorlar..bir takım işler peşindeler..
    ancak..
    böylesine iyi toplanmış ve trende girmiş tahtalarda destek-direnç kovalayıp lot artırmak çok zordur..
    satış hedefi belirleyip oraya gelince duygusuzca vedalaşmak en doğrusu gibi geliyor..
    bu nedenle..
    trende girdiğine inanan yatırımcılar..ellerine nakit geçtikçe fiyata bakmadan mal almalı..ve sat-al yapmadan hedefi beklemeli..hatta tahta bile izlememeli..
    bizim hedef belli..

Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    fibo.cu indikatör.cü arkadaşlara saygımız sonsuz..onlar da kendi adlarına çalışıyorlar..bir takım işler peşindeler..
    ancak..
    böylesine iyi toplanmış ve trende girmiş tahtalarda destek-direnç kovalayıp lot artırmak çok zordur..
    satış hedefi belirleyip oraya gelince duygusuzca vedalaşmak en doğrusu gibi geliyor..
    bu nedenle..
    trende girdiğine inanan yatırımcılar..ellerine nakit geçtikçe fiyata bakmadan mal almalı..ve sat-al yapmadan hedefi beklemeli..hatta tahta bile izlememeli..
    bizim hedef belli..
    Doğrudur hocam. Yoğurt yiyiş meselesi.
    Ben gördüğümü yazıyorum. Vade/strateji veya al-sat önerecek pozisyonda değilim.
    Yoğurdunuz ekşimesin. Bol kazançlar.

3. gecmıste takıp ettıgım cızgı

https://i.hizliresim.com/v6YqLp.png

kalın sağlıcakla
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    ancak..
    bu nedenle..
    bizim hedef belli..
    ben bu kagıtta hep uzuncuyum uzuncu kagıdı kordsa uzunda hep kazandırdı kazandırıyor temettusu de var
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

5.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    ancak..
    bu nedenle..
    bizim hedef belli..

sasa 1.60 lardan
    egeen 54 lerden
    katmr 2.5 tl iken
    erbos 38 lerden

aldim uzunda yollaro cok du nasip kiminde %50 kiminde %100 vedalastim bazisi elimde olmayan nedenlerle

pencere reklaminda dahi konpozit adi geciyor borsa da bu kadar urun gamina sahip baska sirket yok...

uv de daima ve yuksek getiri elde edilecek bi hisse kisa da gorusum grafikdeki gibi

alana satana bekleyene lafimiz olmaz rast gele
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. bu sene hem temettu hem bedelsiz beklentim var

8. maliyet ortamam 6.10 birde temettu ve bedelsiz verdinmi 5 altına cekeriz maliyeti gercek yatırımlık kagıt

Sayfa 416/804 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •