Sayfa 440/804 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by JOSEF DE SOUZA Yazıyı Oku
    forumda kimse kalmamis herkes ortadan kaybolmus. neyse biz burdayiz sorun yok. ama kisada sikinti var bariz belli uzunda yine sikinti yok hedefe gidecek.
    Hocam ceket duruyor mu ?

2.  Alıntı Originally Posted by JOSEF DE SOUZA Yazıyı Oku
    forumda kimse kalmamis herkes ortadan kaybolmus. neyse biz burdayiz sorun yok. ama kisada sikinti var bariz belli uzunda yine sikinti yok hedefe gidecek.
    Ayrıca ben ya da benim gibi olan arkadaşlar burada merak etme. Sessizden izliyorum, 4 yılimi vermişim nereye kaybolacam 11 den 8 e düştü diye. Tahtaci ne kadar düşürürse ben 1 gider bin gelirim. Hele bir cesaret etsin. Bekliyorum. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Vade saatlik değilse, bence kötü maliyet değil. Ancak düşen kanalın üstünde tutunana dek her yükseliş sadece tepki olarak algılanmalı. Yanlış hatırlamıyorsam dün için 9.63 tü.
     Alıntı Originally Posted by JOSEF DE SOUZA Yazıyı Oku
    "İnsanlar yazmıyor" diye şikayet etmesi gereken son insan, durumdan şikayet ediyor. İlginç!
    "Topiğe saatlik, günlük vb. kısa vade yazan herkese atar-gider yapar,
    "Uzun vadede 15-20 olur"u besmele gibi yazmayan herkesi bilgisiz, görgüsüz ilan edersen..."
    Kim niye yazsın?

Her gün gelip "12 olur, 20 olur yazmanın", "hain düşman al sana bonbe", "ceket, kurşun" muhabbetinin nesini okusun insanlar hadi okudular nesine cevap yazsınlar?
    Şuraya bir haber, bir AKD, bir takas mı koymuşsun bugüne kadar da "insanlar ortadan kaybolmuş" diye serzenişte bulunuyorsun?
    Bir tane fikir, tespit, tahmin yaz da tartışacak, konuşacak bir şey olsun. Yoksa fiyatı herkes görüyor.
    İnsanları trenden yanlış yerde inmek, binmekle suçluyorsun ama, 2 aydır gitmek istediğini söylediğin yerin tersine giden trende seyahat ediyorsun haberin yok.

Neyse...

Yukarıda ASAP nickiyle gönderilen düşen kanalı baz alırsak...
    Bugünkü değeri: 9.30TL-3 kr/gün(eğim). Bu seviyenin üzerine yerleşemediği(çoklu kapanışlarla) ve ortalamaların üzerine atamadığı sürece kalıcı bir yükselişten söz etmek için erken diye düşünüyorum.
    En yakın fibo direnci: 9.12 TL.
    Haftayı 8.94 üzerinde kapatabilmesi halinde, düzeltme sürecinde ilk kez ikinci kapanışı olacak haftalık pivot seviyesinin üzerinde.
    RSI 50 seviyesinin altında ancak ortalamalarının ve kendi düşen kanalının üzerinde. MACD' için de durum aynı.
    Aşağıda düşen kanal ile birlikte fibo seviyeleri var. Bunlar dışında beyaz dikdörtgenin olduğu bölge çoklu dirençler bölgesi.
    Yukarıda yazılanların tümü "Bence:" paragrafı içerisinde değerlendirilmelidir.
    Bol kazançlar.

4. Eyvallah sn obblomovv bize böyle yaklaşımlar lazım. Asap tarzı. Yoksa hisse 5 olmuş hala bu hisse 15-20 olacak demenin bir anlamı yok. Hisse 6 olmuş hala 15-20 yi gorucek yine anlamı yok. Görecektir elbet ama ne zaman? Vade. Teknik başka temel bambaşka. Hepsini para çiziyor ama görebilené. Ytd. Teşekkürler saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    "İnsanlar yazmıyor" diye şikayet etmesi gereken son insan, durumdan şikayet ediyor. İlginç!
    "Topiğe saatlik, günlük vb. kısa vade yazan herkese atar-gider yapar,
    "Uzun vadede 15-20 olur"u besmele gibi yazmayan herkesi bilgisiz, görgüsüz ilan edersen..."
    Kim niye yazsın?

Her gün gelip "12 olur, 20 olur yazmanın", "hain düşman al sana bonbe", "ceket, kurşun" muhabbetinin nesini okusun insanlar hadi okudular nesine cevap yazsınlar?
    Şuraya bir haber, bir AKD, bir takas mı koymuşsun bugüne kadar da "insanlar ortadan kaybolmuş" diye serzenişte bulunuyorsun?
    Bir tane fikir, tespit, tahmin yaz da tartışacak, konuşacak bir şey olsun. Yoksa fiyatı herkes görüyor.
    İnsanları trenden yanlış yerde inmek, binmekle suçluyorsun ama, 2 aydır gitmek istediğini söylediğin yerin tersine giden trende seyahat ediyorsun haberin yok.

Neyse...

Yukarıda ASAP nickiyle gönderilen düşen kanalı baz alırsak...
    Bugünkü değeri: 9.30TL-3 kr/gün(eğim). Bu seviyenin üzerine yerleşemediği(çoklu kapanışlarla) ve ortalamaların üzerine atamadığı sürece kalıcı bir yükselişten söz etmek için erken diye düşünüyorum.
    En yakın fibo direnci: 9.12 TL.
    Haftayı 8.94 üzerinde kapatabilmesi halinde, düzeltme sürecinde ilk kez ikinci kapanışı olacak haftalık pivot seviyesinin üzerinde.
    RSI 50 seviyesinin altında ancak ortalamalarının ve kendi düşen kanalının üzerinde. MACD' için de durum aynı.
    Aşağıda düşen kanal ile birlikte fibo seviyeleri var. Bunlar dışında beyaz dikdörtgenin olduğu bölge çoklu dirençler bölgesi.
    Yukarıda yazılanların tümü "Bence:" paragrafı içerisinde değerlendirilmelidir.
    Bol kazançlar.

asap seni muhatap kabul etmem ya kursun ceket muhabbeti seni neden gerdi hayirdir. bay asap. biz senin gibi lumpen degiliz piyasadaki borsa agziyla konusuruz piyasanin icinden geldigim icin. ben mal basarim sen hisse senedi satarsin ben tahtada islem yaparim sen internette islem yaparsin ben pacal yaparim sen ortalama yaparsin belliki bana cok icerlemissin ama uzulme gececek. senin borsada para kazanma sansin yok bak buraya yaziyorum. kordsa 15 e gider sen yine kazanamzssi n cunku bilgin yok tecruben yok.

6.  Alıntı Originally Posted by JOSEF DE SOUZA Yazıyı Oku
    asap seni muhatap kabul etmem ya kursun ceket muhabbeti seni neden gerdi hayirdir. bay asap. biz senin gibi lumpen degiliz piyasadaki borsa agziyla konusuruz piyasanin icinden geldigim icin. ben mal basarim sen hisse senedi satarsin ben tahtada islem yaparim sen internette islem yaparsin ben pacal yaparim sen ortalama yaparsin belliki bana cok icerlemissin ama uzulme gececek. senin borsada para kazanma sansin yok bak buraya yaziyorum. kordsa 15 e gider sen yine kazanamzssi n cunku bilgin yok tecruben yok.
    Çok şizofren gördüm... Lakin sen bambaşkaymışsın bravo.
    Bir konuda tebrik etmek lazım. Anlamını bilmesen de, dağarcığında "lümpen" kelimesi olması şaşırtıcı.

Kayda değer tek bilgi paylaşmadan, paylaşan insanları taciz et. Sonra utanmadan demagoji yap.
    Belli ki en azından internet kullanabilecek kadar evrim geçirmişsin. Aç bak bakalım "forum" ne demekmiş?
    Yanlış da olsa, öğrendiğin iki kelimeyle tahta yaptığını iddia ediyorsun ama... Şahsi fikrim sen 8 parçalı puzzle yapamazsın.

Zaten başka bir insanın kazanmasını arzu edecek iyi niyetten yoksun olduğun; sadece egodan ibaret olduğun ilk gönderinden belli. Yine de her halükarda, kazanırım kaybederim seni ilgilendirmez.

Hisse 11 TL iken geldin foruma... 2 aydır gönderilerinin özeti:
    "Ceket", "kurşun", "kaybedeceksin", "15 TL, 20 TL"
    ve şizofreninin en önemli belirtisi:
    "Biz!".
    "Biz öyleyiz, biz böyleyiz!"

Senin deyiminle; "Bilgim yok, tecrübem yok, borsada para kazanma şansım da yok." amenna!
    Lakin, 3-5 kelimeden ibaret olmayan bir dağarcığım ve şükür ki egomun sığacağı büyüklükte bir beynim var.

Artık ne kadar zaman sonra olur bilinmez...
    Bir gün Kordsa tekrar çift haneli rakamlara gelince utanmadan döner "ben demiştim!" dersin.
    Bundan şüphem yok. Çünkü piyasa da, sırf bunun için, yaşayan senin gibi bir sürü var.

7.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Çok şizofren gördüm... Lakin sen bambaşkaymışsın bravo.
    Bir konuda tebrik etmek lazım. Anlamını bilmesen de, dağarcığında "lümpen" kelimesi olması şaşırtıcı.

Kayda değer tek bilgi paylaşmadan, paylaşan insanları taciz et. Sonra utanmadan demagoji yap.
    Belli ki en azından internet kullanabilecek kadar evrim geçirmişsin. Aç bak bakalım "forum" ne demekmiş?
    Yanlış da olsa, öğrendiğin iki kelimeyle tahta yaptığını iddia ediyorsun ama... Şahsi fikrim sen 8 parçalı puzzle yapamazsın.

Zaten başka bir insanın kazanmasını arzu edecek iyi niyetten yoksun olduğun; sadece egodan ibaret olduğun ilk gönderinden belli. Yine de her halükarda, kazanırım kaybederim seni ilgilendirmez.

Hisse 11 TL iken geldin foruma... 2 aydır gönderilerinin özeti:
    "Ceket", "kurşun", "kaybedeceksin", "15 TL, 20 TL"
    ve şizofreninin en önemli belirtisi:
    "Biz!".
    "Biz öyleyiz, biz böyleyiz!"

Senin deyiminle; "Bilgim yok, tecrübem yok, borsada para kazanma şansım da yok." amenna!
    Lakin, 3-5 kelimeden ibaret olmayan bir dağarcığım ve şükür ki egomun sığacağı büyüklükte bir beynim var.

Artık ne kadar zaman sonra olur bilinmez...
    Bir gün Kordsa tekrar çift haneli rakamlara gelince utanmadan döner "ben demiştim!" dersin.
    Bundan şüphem yok. Çünkü piyasa da, sırf bunun için, yaşayan senin gibi bir sürü var.
    bay asap ben bilgi paylaşan kimi taciz etmişim. ben herkesin kazanmasını isterim beni bilen tanıyan bilir yüzlerce insana yardımcı oluyorum fikir alışveririşnde bulunuyorum fakat sen hadsizlik yaptın sana haddini bildirdim. senin yaptığın teknik analizi kimse tınlamıyo bunu bil yeter spekte senin yaptığın rsi fibo direncine bakmıycak hisse 8.94 ün üstünde kapanırsada güçlenmeyecek. artık bunu sok kafana hissede kısada sıkıntı var bunu göremezssin sen.

8. Sn josef hissede kısada sıkıntı var derken? Sebep nedir. Teknik mi temel anlamda mi? Tabi tavsiye olmadan.

Sayfa 440/804 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •