Sayfa 442/804 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Bu mesajda ve sonrasında en azından "fikire benzeyen şeyler" paylaştın diye takdir etmek de istiyor gönül ama...
    Yine okuduğunu anlamamışsın. "8.94 üzerinde haftayı kapatabilirse...; düzeltme süreci başından bu yana ilk kez, pivot(haftalık) seviyesi üzeri iki defa art arda kapanış olacak..." bir durum tespitidir.
    Düşen kanalın üstüne atmadığı sürece, yükselişlerin tepki olmakla sınırlı kalacağını 30(yazıyla otuz) kez yazmışım ama...

Hala anlamadığın şey ise; doğru teknik okuma, piyasaya haber daha düşmeden haberin etkisini görebilmeni sağlar.
    Tabii yine de sen tahta yaptığın için bilanço kötü gelse de kaldırırsın tahtayı ne gam?

PS: Hala "had" falan diyorsun ya... Ya cümlelerin anlamından veya kendinden haberin yok.
    bay asap yaşın kaç bilmem ama akıl yaşın baya bi ufak sanırım. 8.94 ün üzerinde 2 defa kapanış yapması teknik anlamda bu fiyatın üstünde kaldığı anlamı taşımayacağı gibi 1 hafta bile kalsa yinede bu anlamı taşımayacak lakin hissede büyük oyunculardan bazısı mal satmak istiyor ve senin 8,94 fibo direnci adamların umurunda değil. hisse şuan yukarı gitmek isterken bile isteksiz ve güçsüz. gücünü toparlayabilmesi için yataya girip 2019 2. dönem beklentisi ile hareket etmesi muhtemeldir. ayrıca tahta kaldırmak gibi bir derdim yok genelde aşağılarda beklerim ...... bilmem anlatabildim mi?

2.  Alıntı Originally Posted by JOSEF DE SOUZA Yazıyı Oku
    bay asap yaşın kaç bilmem ama akıl yaşın baya bi ufak sanırım. 8.94 ün üzerinde 2 defa kapanış yapması teknik anlamda bu fiyatın üstünde kaldığı anlamı taşımayacağı gibi 1 hafta bile kalsa yinede bu anlamı taşımayacak lakin hissede büyük oyunculardan bazısı mal satmak istiyor ve senin 8,94 fibo direnci adamların umurunda değil. hisse şuan yukarı gitmek isterken bile isteksiz ve güçsüz. gücünü toparlayabilmesi için yataya girip 2019 2. dönem beklentisi ile hareket etmesi muhtemeldir. ayrıca tahta kaldırmak gibi bir derdim yok genelde aşağılarda beklerim ...... bilmem anlatabildim mi?
    Vallaha bravo. Anlattın bu sefer.
    Ortalama gönderilerine göre çok başarılı. Devam.

3.  Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    Ah o 8.64 ah
    Nostalji yapalım 29 agust. Sn freedim analım.

4. şimdi burada atışmanın kimseye bir faydası olmadığı gibi sayın spenc'e tutumu için teşekkür ederim.

Her şeyi bir kenara koyarsak, neden düşüyor sorusunun cevabı ne hammadde fiyatında ne de başka bir şeyde... Kordsa Inc.'in yaptığı bedelli sermaye artırımına Kordsa Teknik Tekstil %100 oranında katıldı. Bu arada da borçlandı. Her ne kadar Dolar kazanıyoruz Dolar borçlanmakta sorun yok dense de borcun bir yük olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yatırım esnasında daha avantajlı hisse arayan kısa ve ortacılar bir süre gelmemek üzere aramızdan ayrıldı. Bu normal.

Bu arada Kordsa'nın Lastik güçlendirme sektöründe Dünya pazar payı%60 vs. değil, %32-%35 aralığındadır.

5.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    şimdi burada atışmanın kimseye bir faydası olmadığı gibi sayın spenc'e tutumu için teşekkür ederim.

Her şeyi bir kenara koyarsak, neden düşüyor sorusunun cevabı ne hammadde fiyatında ne de başka bir şeyde... Kordsa Inc.'in yaptığı bedelli sermaye artırımına Kordsa Teknik Tekstil %100 oranında katıldı. Bu arada da borçlandı. Her ne kadar Dolar kazanıyoruz Dolar borçlanmakta sorun yok dense de borcun bir yük olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yatırım esnasında daha avantajlı hisse arayan kısa ve ortacılar bir süre gelmemek üzere aramızdan ayrıldı. Bu normal.

Bu arada Kordsa'nın Lastik güçlendirme sektöründe Dünya pazar payı%60 vs. değil, %32-%35 aralığındadır.
    evet pardon düzeltme yapalım yanlış bilgi olmasın uçak lasitiğinde %67 diğer lastiklerde %36

6. Babacığım sen neyi bekliyosun. Fazla naz aşık usandirir

7. Uyusuk tahta yapıcı kipraş biraz.

8. Namussuz yüzde 1 bile yapamadiya 'la. Sabancı hissesi normaldir

Sayfa 442/804 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •