Sayfa 444/804 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Evet bende keskin bir düşüş bekliyordum normal şartlarda endekse ters bekleten moral bozacak silleletecek şekilde. Tabi olasılıklar herdaim vardır. Bu yüzden kazak ve montu riske atmadan çorap ve ayakkabiya kiymak zorunda kaldım. Her nekadar tahtacinin gözü genelde donumuza kadar olsada. %25 düşen de uzuncu da görmezden gelemedim. Ha tahtacıya lafım olsun bende sadece kords yok endeks çıkarken özellikle bilancolar açıklanacağı varsayimiyla bu ralliden nasiplendim. Yani ayakkabı ve çorabı yedek don dahi yerine koydum. Maçasi yiyorsa tahtacinin hayde bakalım. Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Josef hc lütfen yanlış anlama. Senden öncede benim bu tip yazılarım her daim var. Diğer tahtalardada kendimi çok yalniz bulduğumda ve kimse olmadığında böyle konustugum çok olmuştur. Ytd.

3. Obblomovv hc ziraat emeklilik fonları değil dimi. Buarada hacim yok hala. 931 de birsey var mı sizde üstünde ve altında. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Obblomovv hc ziraat emeklilik fonları değil dimi. Buarada hacim yok hala. 931 de birsey var mı sizde üstünde ve altında. Ytd.
    Takasa okuma konusunda çok iyi değilim dostum.
    10.01.2019 un zirvesi 9.31.

5.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Takasa okuma konusunda çok iyi değilim dostum.
    10.01.2019 un zirvesi 9.31.
    Eyvallah her türlü paylaşıma uzuncu da olsak nerden alınır hususunda eskisi gibi Malkoçoğulu yapıp %5-10 düşüşlerde almıyorum. bu tip forumlarda en azından sizler gibi paylaşım yapan veya ne yapmak istediği anlaşılan kendinden ziyade cevresinede katkıda bulunan bilgelere ihtiyac var. Keşke her forumda sizler gibiler olsunda. Alsatta yapan alıp uzunda bekleyipte nereden alacağını bilen hatta özelden vaktini harcayıp emek veren ogreten kişilerden zarar gelmeyeceyini gördüm. Saygılar. Hakkını helal et. Ha çıkacağını yukseleceginin bir cikarimi olmasın bu yazdıklarım tamamen kalbi. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Eyvallah her türlü paylaşıma uzuncu da olsak nerden alınır hususunda eskisi gibi Malkoçoğulu yapıp %5-10 düşüşlerde almıyorum. bu tip forumlarda en azından sizler gibi paylaşım yapan veya ne yapmak istediği anlaşılan kendinden ziyade cevresinede katkıda bulunan bilgelere ihtiyac var. Keşke her forumda sizler gibiler olsunda. Alsatta yapan alıp uzunda bekleyipte nereden alacağını bilen hatta özelden vaktini harcayıp emek veren ogreten kişilerden zarar gelmeyeceyini gördüm. Saygılar. Hakkını helal et. Ha çıkacağını yukseleceginin bir cikarimi olmasın bu yazdıklarım tamamen kalbi. Ytd
    Bu soylemlerim Asap, poem ve obblomovv gibileredir. Tekrar saygılar olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Saygı, anlayış olduktan sonra...
    Hepimiz forumun birer rengiyiz.
    Sağolasın. Anladım ben seni.

Sayfa 444/804 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •