Special Days Image
Sayfa 450/804 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. arkadaslar bir yere gitmedim elimizde daha malimiz var gozumuz kordsada ama suan baska yerlerde ugrasiyoruz baska hisselerde is yapiyoruz zamani gelince full burada olacagim kordsayi bu fiyattan birakip gitmem.

2.  Alıntı Originally Posted by JOSEF DE SOUZA Yazıyı Oku
    arkadaslar bir yere gitmedim elimizde daha malimiz var gozumuz kordsada ama suan baska yerlerde ugrasiyoruz baska hisselerde is yapiyoruz zamani gelince full burada olacagim kordsayi bu fiyattan birakip gitmem.
    Hocam haber ver ama gireceğin zaman bilelim. Sonradan ben isbankdan garantiden akbanktan diğer hesabımdan aldım deme. Bizde bilelim ki hisse fiyatınin ortalama maliyetinin bir yerlerde odaklandığı. Ayıp olmazsa. Tavsiye etmeden tabi.

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hocam haber ver ama gireceğin zaman bilelim. Sonradan ben isbankdan garantiden akbanktan diğer hesabımdan aldım deme. Bizde bilelim ki hisse fiyatınin ortalama maliyetinin bir yerlerde odaklandığı. Ayıp olmazsa. Tavsiye etmeden tabi.
    girmeden yazicam alacagim lota kadar haber vericem

4.  Alıntı Originally Posted by hanımeli Yazıyı Oku
    Kardeşim tebrik ederim.Yorumunuz çok başarılı.Ben çok yararlandım.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Zaten göz önünde tuttuğum, kendim için çalıştığım hisselere dair fikirleri paylaşmanın temel motivasyonu bu.
    Belki birilerinin de işine yarar...
    Amaç hasıl olmuş demek ki. Teşekkür ederim.

Bendeki grafiğe göre 43kr genişliği olan bir bant içerisinde sürüyor konsolidasyon süreci.
    Bugün için alt bant= 8.98, üst bant = 9.41 TL.
    Şahsi kanaatim pozitif olmakla birlikte hangi yönde kırılırsa ivme o yönde güçlenecek.
    En geç gelecek haftaya yön belirlenmiş olarak girer diye umuyorum.

5. Daha iyisini yapabilirsin tahtaci bu kadar mı? Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Daha iyisini yapabilirsin tahtaci bu kadar mı? Ytd.
    Sanıyorum 8.64 e, ikili dibe gidiyor. Onun da altına sarkarsa 8.50 de yıllık pivot var kiiii... Görüntü bozulacak anlamına gelir.

7. Spekin eline tutuşturdular malı. Spek de halen "du bakem ne olacak" diyor olmalı...

8.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Sanıyorum 8.64 e, ikili dibe gidiyor. Onun da altına sarkarsa 8.50 de yıllık pivot var kiiii... Görüntü bozulacak anlamına gelir.
    Abi bu kord (SA) sanmaya gelmiyor. ytd.

Sayfa 450/804 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •