Sayfa 463/804 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Haftalık göstergeler de dönmeye başladığına göre Kords pist başına gelmek üzere diye düşünebiliriz sanırım.
    9.55 üzeri haftalık kapanış aksiyonun teyidi olur diye düşünüyorum.
    Günlük eğimi (+)4kr olan bandın bugünkü değerleri 9.16-9.67TL.
    Yine günlükte 9.47 gösterge kapanış direnci(Ichi Moku SSA).
    Diğer önemli yakın dirençler 9.77TL(Fibo). 9.96(3A pivot).
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2. Valla bunun tekniği beni ilgilendirmiyor açıkçası çünkü 10 yılı geçti tutuyorum burdan kimseye al demem elimde olanada karidlsmam bende zaten maliyet 1.30 kaç temettü kaç bedelsiz aldığımı unuttum

3. En son bedelsizi 2006 da vermedi mi?

4.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Valla bunun tekniği beni ilgilendirmiyor açıkçası çünkü 10 yılı geçti tutuyorum burdan kimseye al demem elimde olanada karidlsmam bende zaten maliyet 1.30 kaç temettü kaç bedelsiz aldığımı unuttum
    Bravo iyi yatırım.
    Lakin işine yarayan olur diye yazıyoruz.
    Malum her herkesin stratejisi farklı.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

5. Lot altidir o lot aldı.
    "Yaşam kendini tecrube edemeyecegin kadar kısa ise başkalarının tecrübelerini deneyebilecegin kadar uzun" Yazdıklarım söylediklerim ve düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    bedelsiz ve temettu aynı anda gelirse benim maliyet artık 0.80.090 falan duser haralde eeee 10 yıldır ben tasıyorum oda hep sevindirdi tam uzun vadelik kagıt
    Karın %60'ını dağıtırsa, maliyetiniz sıfırlanmaya çok yaklaşır. Bir sonraki yıldaki temettüde ise eksi maliyete geçersiniz. Bedava maldan daha iyi ne vardır? Üzerine para alıp aldığınız mal.

Hiç yoktan iyidir.
    ...

7. bilanço tarihini bilen varmı babacanlar
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

8.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Karın %60'ını dağıtırsa, maliyetiniz sıfırlanmaya çok yaklaşır. Bir sonraki yıldaki temettüde ise eksi maliyete geçersiniz. Bedava maldan daha iyi ne vardır? Üzerine para alıp aldığınız mal.

Hiç yoktan iyidir.
    Kesinlikle katılıyorum..İyi şirketlerin 10 yıllık yatırımcılarının dertsiz tasasız olmalarının bir sebebi var):

Sayfa 463/804 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •