Sayfa 473/804 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. gelecegi olan bir sirket oldugu icin fiyat ta hep yukarı gidiyor haberler pesepese geliyor spekta yansıtıyor fiyata spek guclu para var adam da suruyor yukarı yukarı
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2. Hadi artık bu yükseliş trendine iyi bir bedelsiz ve temettü yakışır

3.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Hadi artık bu yükseliş trendine iyi bir bedelsiz ve temettü yakışır
    Sn luikang merhaba. Temettü açıkladı sanırım vereceği tarih dahil. Yazılarınızın sıkı takipcisiyim. Tebrik ediyorum maliyetinizden dolayı. Hisseyi yıllardır almamış olmalısınız ki böyle bir maliyet olması gurur verici. Benim bile neredeyse 5 yıl oldu ama sizin maliyet yanından bile geçmiyor. Sanırım tek fark 4-5 yıldır biriktirdigim için maliyet yüksek kaldı. Nasıl dusurebilirim bu maliyeti mi? Şimdiden teşekkürler. Ama yatırım tavsiyesi olmadan.

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sn luikang merhaba. Temettü açıkladı sanırım vereceği tarih dahil. Yazılarınızın sıkı takipcisiyim. Tebrik ediyorum maliyetinizden dolayı. Hisseyi yıllardır almamış olmalısınız ki böyle bir maliyet olması gurur verici. Benim bile neredeyse 5 yıl oldu ama sizin maliyet yanından bile geçmiyor. Sanırım tek fark 4-5 yıldır biriktirdigim için maliyet yüksek kaldı. Nasıl dusurebilirim bu maliyeti mi? Şimdiden teşekkürler. Ama yatırım tavsiyesi olmadan.
    Kap haberlerine bakmadim uzun vadeci olduğum için bu hissede sağolun ... benim 10 yıl 5.ayina girdi aldığım temettuler ve bedelsizler otomatik düşürüyor birde uygun yerden alıp karı yeterli gördüğüm yerden zaman zaman al sat yapıyorum buda maliyeti aşağıya çekiyor ...ama 10 liradan sonra al sati riskli bulduğum için yapmadim...kısaca boyle iyi kazançlar

5. Gördün mü poem hc maliyet nerelerde arkadaşın. Ben alsat yapsaydım o rakamlar olurmuydu? Gerçi nasıl ekanda o rakam gozuyor onuda anlamış değilim. Alsat yapınca ortalama azalıyor mu gerçekten? Valla şaşırdım. Ytd
    "Yaşam kendini tecrube edemeyecegin kadar kısa ise başkalarının tecrübelerini deneyebilecegin kadar uzun" Yazdıklarım söylediklerim ve düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    11 e geldik sayılır, hafiflerim buralardan,,
    Her 10 kuruşta %10 veriyorum...12 ye gelirse elimde mal kalmaz...11 üzerinde kalıcı olacağını düşünmüyorum...ama belli de olmaz...1 ay önce 9 altından aldık, helal olsun, iyi çıktı.

10 altına gelirse tekrar başlarım almaya, gelmezse de yolu açık olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Gördün mü poem hc maliyet nerelerde arkadaşın. Ben alsat yapsaydım o rakamlar olurmuydu? Gerçi nasıl ekanda o rakam gozuyor onuda anlamış değilim. Alsat yapınca ortalama azalıyor mu gerçekten? Valla şaşırdım. Ytd
    Ekranda görünmesi gerekmiyor. Basit bir exel de kendin tutabilirsin. Benim maliyet bile 10.18 den 9.059 a düştü ise( 2 haftada ) arkadaşın 10 yılda oralara getirmiş olması imkansız değil bence. En basit %3 temettü verince hem fiyat düşecek hemde temettüyü hisse olarak eklediğini düşün.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

8.  Alıntı Originally Posted by massimo Yazıyı Oku
    Ekranda görünmesi gerekmiyor. Basit bir exel de kendin tutabilirsin. Benim maliyet bile 10.18 den 9.059 a düştü ise( 2 haftada ) arkadaşın 10 yılda oralara getirmiş olması imkansız değil bence. En basit %3 temettü verince hem fiyat düşecek hemde temettüyü hisse olarak eklediğini düşün.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah. Sanırım ekranda ne göründüğünun pek önemi yok. Birseyler artıyor öyle ya da böyle. Herkes için hayırlısı olsun.

Sayfa 473/804 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •