Sayfa 484/804 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 6426 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Anlatmaya gerek yok super 10 numara hisse hemen geri yükseliyor 😀

2. temettuyu verdin simdi de soyle bir %50-100 bedelsiz versen ya en sevdigim uzun vade hissesi sin adamsın adam
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

4.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    temettuyu verdin simdi de soyle bir %50-100 bedelsiz versen ya en sevdigim uzun vade hissesi sin adamsın adam
    Bu sene olmazsa gelecek sene..

"Motorları maviliklere süreceğiz!"

Sermayesi gerçekten komik bir rakamda duruyor. 1mil tl gibi bir rakam bekliyorum ben şahsen ama bunu tek kalemde yapmazlar. Önce 500 ü görürüz diye tahmin ediyorum o da %160 falan gibi bir rakama geliyor. Sonra %100.. Hisse fiyatını göz önüne alırsak barajı kaç tl ye ayarlayacakalar bilemeyiz...

Hisse.net : "Dikkat delidir, söylediklerini umursamayın..!"
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

6. Oooo böyle yazılması pek hayra alamet gibi gelmiyor bana..
    Sermaye tavanı kaç ? Karar alındı diye biliyorum, ayrica genel kurul kararıda alındı. Ekstra bilmedigimiz bir husus var ise paylaşın yoksa bedelsiz ve o yazdığınız hayalden öte olmaz.. bende hayal kuruyorum ama sermaye tavanini asmiyorum...
    Yatırım tavsiyesi değildir..

7. Bu tartışmayı sevmiyorum fakat bir yandan da üzerimde sorumluluk hissediyorum.. Bedelsiz sermaye arttırımı matematiksel olarak faydasız bir şeydir(çok istisna durumlar dışında), 200 TL'lik banknotu 10 tane 20'lik ile değiştirince mutlu oluyorsanız bununla da olabilirsiniz tabii..

Ortağı olduğum her şirkette arzuladığım gibi umarım Kordsa da hiçbir zaman bedelsiz vermez.

Saygılar.

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında tarafımca paylaşılmıştır.. Kendisinin emeğine sağlık. ( 29.03.2019 tarihli Son güncelleme )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 484/804 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •