Sayfa 504/804 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 6426 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

2. 12.40 dan vedalaştım. az sayılabilecek lot ile 4k bir kar yazdırdı. alanda kazansın.
    kordsa daki ortaklarımın çok daha iyi karlar etmesini dilerim. geri gelirse yine aranıza katılırım.

bereketli kazançlarınız olsun.
    saygılar

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

3.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık. bu güzel grafik ve paylaşımınızı görseydim. satmazdım.

eh nasip.

teşekkürler sn. NSYHYFN topige katkılarınız için.

Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

4.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    borsada 100% doğruyu bulamazsın. borsa risk sermayesidir. borsanın temeli yüzlerce yıl öncesinde köle alım satımı ile atılmıştır! çok temiz bir yer değildir. büyüklerin küçükleri yuttuğu bir yerdir. 100% bir şey arıyorsan vadeli mevduat düşünmelisin.
    tesekkurler
    bence kendisi biri arastirmasi gerekir yatirim sirketlerin analiz falanina bakmadan

5. dayanamayıp 12.29. 12.25 aralığında 1k lık mini bir pörtöy yapıvermişim.
    gönül bağı oldu bu kordsa satıp ekrandan silmem lazım. yoksa çarpılırsam çok üzüleceğim. terkedilmiş ergen gibi bunalıma girerim.

yada yine her kademeden az az toplayıp bir dahaki tepede yine kar al yapıp jübile yaparım.

hahahaaaahaaaa.

6. Kordsan varsa kralsin kucuk yatirimci dostu kagit kordsa si olan tereddut etmez uzun vade tutunca parasinin katlandigini gorur temettu ve bedelsiz kagidi kordsa kral hisse kordsa

7. Yola devam 11 yildir seninleyim daha uzun yillar tutacagim maliyet 0.93 kurus uzun vadeci temettu ve bedelsiz yatirimcilar icin bulunmaz nimet sin her sene her bilanco kar hersene temettu arada bedelsiz kucuk yatirimci dostu kral kagit

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by massimo Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık. bu güzel grafik ve paylaşımınızı görseydim. satmazdım.

eh nasip.

teşekkürler sn. NSYHYFN topige katkılarınız için.

Sn Massimo. Kords sürekli alım fırsatı veren sağlam bir kağıt. Şu an ki yön de sanki 13 lere bir yolculuk var gibi gözüküyor. Kar cebe yakışır sattığınız iyi olmuş. Sonraki mesajınızda da aldığımızı görüyorum. O da iyi olmuş. Hep birlikte nice kazançlı günlere. Hisselerimizi böyle sağlam hisselerden seçmekte fayda var. Patron hisselerinden uzak durmak gerekir.

SODA, KORDS, SISE, ISDMR benim için candır. Temettür, bedelsiz, karlılık, döviz poz. fazlası.... be UV hep yön yukarı.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 504/804 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •