Special Days Image
Sayfa 512/804 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Egeli Hocam eline sağlık. Bu arada %10-15 büyüme Dolar bazında hedeflenmiş.
    Evet zaten şirketin TL cinsinden geliri yok denecek kadar az Bu hızla satın almalara devam edersek 5 yıldan daha kısa süre içerisinde Kordsa'nın yanına bir Kordsa daha koyarız gibime geliyor. Hedeflenen 1 milyar dolar ciro çokta uzak bir hedef değil zaten. Saygılar...
    Borsa, gelecekle rakamları birleştirme sanatıdır. Twitter: @finansalteori

2. Kordsam uzun vade kazandirir hersene temettusu veya bedelsizi de var kisa vadecilere gore degil kordsa

***KORDS*** KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***KORDS*** KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 5 Eylül 2019 tarih 2019/21 numaralı kararı ile,
    Yönetim Kurulu Üyeliğinden 5 Eylül 2019 tarihinde istifa eden Hakan TİMUR ve Vecih YILMAZ ın istifalarının kabulüne,
    Şirket Esas Sözleşmesinin 14 üncü Maddesine uygun olarak, Hakan TİMUR dan boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği ne Tamer SAKA nın, Vecih YILMAZ dan boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği ne Burak Turgut ORHUN un atanmalarına ve bu değişikliklerin yapılacak ilk Genel Kurul da ortakların onayına sunulmasına karar verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/786018

BIST

(05/09/2019 - 17:47:01)

4. Arkadaşlar merhaba,

Haberlere baktığımda grev ve lokavt kararları var.. Bu konu ne derece önemli ? Bir sorun yaratırmı ?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Forum eski kullanıcı adım:"ufukss"

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by KUZEYs Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba,

Haberlere baktığımda grev ve lokavt kararları var.. Bu konu ne derece önemli ? Bir sorun yaratırmı ?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    çok da etki etmiyor. diğer hisselerden tecrübe edindim. sadece ''sınırlı negatif'' olarak algılanıyor.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    iyice sıkıştı kağıt. yukarı bir atak ya da aşağı bir gömülme an meselesi gibi....
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    çok da etki etmiyor. diğer hisselerden tecrübe edindim. sadece ''sınırlı negatif'' olarak algılanıyor.
    Lokavt demek fabrikada üretimin durması demek değilmidir.İşciye grev hakkı verilirken işverenede lokavt hakkı verilmiştir.Sen işe çıkmıyorsan bende fabrikada üretimi durduruyorum deme hakkıdır.

8. Bedelsiz beklentim var hayirlisi kordsa hic uzmedi hic yaniltmadi yatirimci dostu hissenin hasi

Sayfa 512/804 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •