Sayfa 516/803 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Biraz daha yatayda hareket etseydin , daha iyi olurdu.
    Spek acele ettin...

Gözüm üzerinde kords, gelmem yakın..
    Sa dan Sa ya ...

Batuhan
    Son düzenleme : batu34; 24-09-2019 saat: 21:01.
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

2.  Alıntı Originally Posted by aabaloglu Yazıyı Oku
    15 Yok artık

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kırılan yatay bant eğer gerçekten kırılırsa bunu anlamak için en az iki hafta 12.83 zirvesi üzerinde kapanış yapmalı.
    Yaparsa ki yapma ihtimali çok yüksek bana kalırsa takas ve teknik olarak temel zaten anlatmaya gerek yok
    O zaman kırılan bant hedefi 2 TL dur
    Yaklaşık olarak hedef 15.00 yapar

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Acımızı çekeceğiz.

Almayanlar, hiç almadığı için,
    Alanlar, daha çok almadığı için,
    Ve daha çok alanlar, daha da çok almadığı için..

Uykusuz kalacağız, sinirleneceğiz, kendimizi sorgulayacağız, mutsuz olacağız.

Kazanırken bile mutsuz olacağız. Artık canım kaybederken sıkılmıyor, zira kayıplarım olursa ancak kontrol dahilinde bilinçli kayıplar ve pozisyonlar oluyor. Ama ya kağıt yükselirken mutsuz olmak? İstediğin kadar mal alamamak? Bunun telafisi yok.

Borsa böyle bir şeydir.
    ...

4.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Acımızı çekeceğiz.

Alanlar, daha çok almadığı için,
    Ve daha çok alanlar, daha da çok almadığı için..

Borsa böyle bir şeydir.
    Ben bu iki sınıfa giriyorum. Umarım kısa sürede ekleme yaparım.

5.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Ben bu iki sınıfa giriyorum. Umarım kısa sürede ekleme yaparım.
    Bana göre en ideal ekleme yöntemi, eğer kağıdın o anki fiyatı uygunsa, mevcut maaşına göre 1 yıllık uygun bir kredi çekerek tamamını blok olarak yatırmaktır. Bunun avantajı, kendini borçlandırarak zorunlu tasarruf durumuna sokuyor olmak. Diğer yandan, ek gelirler olmalı ki maaşa ihtiyaç duyulmamalı. Eğer ek gelir yoksa ve maaşa ihtiyaç varsa, maaşın ihtiyaç duyulmayan tutarı kadar kredi çekmek uygundur. Eğer tasarruf işi sadece aydan aya eklemelere bırakılırsa, çıkan ek masraflarla birlikte (lüks tüketim, hayatındaki kadının talepleri, yeni telefon, restaurantlar) tasarruf edebileceğiniz tutarın önemli bir kısmı siz yatırım yapamadan elinizden gidecektir.

Bir diğer husus.. Belli miktarda parayla 1 birim Kords almak, 3x dolar almak gibidir. Bunu aklınızdan çıkarmayın.
    ...

6. şükür buralara geldik 13.10 da yeni kanal açılır yükselen tobosu mevcut olup hedef bana yüzde 50 civarında getir gtirebilirim der teknik falı
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Bana göre en ideal ekleme yöntemi, eğer kağıdın o anki fiyatı uygunsa, mevcut maaşına göre 1 yıllık uygun bir kredi çekerek tamamını blok olarak yatırmaktır. Bunun avantajı, kendini borçlandırarak zorunlu tasarruf durumuna sokuyor olmak. Diğer yandan, ek gelirler olmalı ki maaşa ihtiyaç duyulmamalı. Eğer ek gelir yoksa ve maaşa ihtiyaç varsa, maaşın ihtiyaç duyulmayan tutarı kadar kredi çekmek uygundur. Eğer tasarruf işi sadece aydan aya eklemelere bırakılırsa, çıkan ek masraflarla birlikte (lüks tüketim, hayatındaki kadının talepleri, yeni telefon, restaurantlar) tasarruf edebileceğiniz tutarın önemli bir kısmı siz yatırım yapamadan elinizden gidecektir.

Bir diğer husus.. Belli miktarda parayla 1 birim Kords almak, 3x dolar almak gibidir. Bunu aklınızdan çıkarmayın.
    Portföyün bir kısmını dolar yapmıştım ama malum baskı yediği için olduğu yerde duruyor, düzenli bes birikimim devam ediyor. Umarım bu ay itibari ile kordsa başta olmak üzere aylık eklemelere başlayacağım. Dediğiniz gibi küçük de olsa pasif bir gelirim var. Onları hisse senetlerine yönlendirip, maaşım ile de bes birikimine devam edeceğim.

Aklımdaki tek soru işareti dövizin bir kısmını hisse senedine yönlendirme konusunda.

8. Iyi aksamlar bugünkü alış satış atabilirmisiniz

Sayfa 516/803 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •