Sayfa 526/803 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. bu adi kagıtı yarin zararına satacam birdahada sabancılar a slm dahi vermeyecem. isterse hergun yukselecem gel desin borsadan nefret ettırdı bu beni

2. My netten biri yazmış;
    yorumcu001
    Bir ay önce

ABD de 6, Brezilya da 1, Tayland da 1, Endonezya da 2 ve Türkiye de 5 fabrikası bulunan toplam 15 fabrikasıyla bir dünya markası olan Kord (SA) nın hala bu fiyatlarda bulunması inanılır gibi değil...
    Evet bizde maalesef bunlara güvenerek aldık ama halen yerimizde sayıyoruz.Sabancı kağıtlarının kaderi bu sanırim.

3. Ben zararına kacar,kalanlara bol kazançlar dilerim...

4. Seans sonuna doğru güçlü durdu ve günlük tepesinden kapattı.Yakın dönem 11.13 dibinden %10 civari prim sonrası endeksin son dönem rallisine katılmadı.Haftalık mumlarda defalarca bir ileri bir geri görüntü var.Bu dönemde yeterince toplamış olduklarını umalım. 13 üstüne 3 defa çıktı döndü.Bu defa üzerine çıkıp kalıcı olursa yeni hareket başlatır.

5.  Alıntı Originally Posted by Sedna-katre Yazıyı Oku
    My netten biri yazmış;
    yorumcu001
    Bir ay önce

ABD de 6, Brezilya da 1, Tayland da 1, Endonezya da 2 ve Türkiye de 5 fabrikası bulunan toplam 15 fabrikasıyla bir dünya markası olan Kord (SA) nın hala bu fiyatlarda bulunması inanılır gibi değil...
    Evet bizde maalesef bunlara güvenerek aldık ama halen yerimizde sayıyoruz.Sabancı kağıtlarının kaderi bu sanırim.
    Ses çıkarma kendi tahtalarında lot saymayı ve milleti ütmeyi iyi becerirlerSA lar.

sabır et biraz

çok sıkıldıysan az miktar sat bak nasıl gittiğini hisedersin.

ay başında 6.12 de 12.98 den kar al yapıp aynı gün 12.83 den aşağı doğru 12.38 e 17 günde topladıklarım şu anda karda tabiii arada 12.5x ile 12.8x çerezlerimi unutmamak gerek. her kords hissemden sattığımda
    " arkandan ağlar arkandan ağlar" çocuk şarkısını hatırlayıp dönüp geri aldım

benim için ilk hedef 13.03 her an yapabilir bu uzaklıkta. Hatta bir miktar satış emrimde var.

13.18 ikinci zirve hedefimiz. oda çok uzak değil.

Ama bu sefer kopartırlarsa 18 li rakkamları blanço zamanı göreceğini düşünüyorum.

sabrı Hz. Eyyüp sabrı olanlar için hedef yok.

Ülke ekonomisinde yada dünya genelinde ciddi krizler olmayacağı varsayımı ile.

yatırım tavsiyesi değil. hayel ürünüdür.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

6. Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber portföyümde büyüme beklediğim bir hisse kendisi. 2020 için ümitliyim.

7.  Alıntı Originally Posted by massimo Yazıyı Oku
    Ses çıkarma kendi tahtalarında lot saymayı ve milleti ütmeyi iyi becerirlerSA lar.

sabır et biraz

çok sıkıldıysan az miktar sat bak nasıl gittiğini hisedersin.

ay başında 6.12 de 12.98 den kar al yapıp aynı gün 12.83 den aşağı doğru 12.38 e 17 günde topladıklarım şu anda karda tabiii arada 12.5x ile 12.8x çerezlerimi unutmamak gerek. her kords hissemden sattığımda
    " arkandan ağlar arkandan ağlar" çocuk şarkısını hatırlayıp dönüp geri aldım

benim için ilk hedef 13.03 her an yapabilir bu uzaklıkta. Hatta bir miktar satış emrimde var.

13.18 ikinci zirve hedefimiz. oda çok uzak değil.

Ama bu sefer kopartırlarsa 18 li rakkamları blanço zamanı göreceğini düşünüyorum.

sabrı Hz. Eyyüp sabrı olanlar için hedef yok.

Ülke ekonomisinde yada dünya genelinde ciddi krizler olmayacağı varsayımı ile.

yatırım tavsiyesi değil. hayel ürünüdür.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında olayın özetini vermiş sayın “Massimo” ; sabırlı olanların sabırlı yok;
    Daha da bir şey denmez bu sözün üstüne ,
    Bende kordsa alıp uzun bir zaman ekrandan uzaklaşma fikrini geliştiriyorum kendimce yoksa her gün ekran balında o düşüyor bu düşüyor bir hisse sat - al stresi ile baş edemiyorum !
    Biraz geri çekilme ile kordsa uzun vade hedefimde . Al - sat stresinden kendi işlerimi yapamaz oldun, sizde öyle mi ???

8. #KORDS uzun süredir yatay bölgede gitti geldi. Bu hisseki yatırımcıları beklete beklete saçlarının ağırmasına sebep oldu....Şimdi fiyatlar direnç seviyesine....geçer mi geçmezmi.......soru bu ?????

https://www.youtube.com/watch?v=cockJvu1aEE
    Hisselerin Temel Analiz videolarının yayınlandığı youtube kanalımı izleyebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/channel/UCeE...UP3xw/featured

Sayfa 526/803 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •