Sayfa 55/804 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 433 - 440 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    sn ali069 şöyle bir baktım da 3.çeyrek kar tahmini 30 civarı gelecek sizce nasıl gelir nasıl algılanır bilmek isterdim...slm
    Selam sn. iberata

Sizin tahmininiz 30 milyon TL. dönem karı geçen çeyreğe göre yaklaşık % 11'lik artışa denk geliyor. Yatırım Finansman'ın tahmini ise 35 milyon TL. Bu çeyrekte Türkiye büyüme rakamlarının yüksek çıkacağı düşünülürse iyi bir kar rakamı açıklanması beklenebilir. Bakalım bekleyip göreceğiz. Şunun şurasında az kaldı bilançolara. Y.T.D.

2. http://www.tacirler.com.tr/Pdfs/Aras..._Ekim_2017.pdf

Bu da Tacirler'in günlük tekniz analiz bülteni.

3. fibo impulse seviyeleri...7,26 altı ksa vade ilk stop,,7,20 altı ikinci stop ytd
    kords.jpg

4. Alıcının satıcıdan daha da güçlü olduğu ortada, çok rahat mal aldıkları belli bu seviyede.Şu an serseri malları alıyor.Macd göstergesi 1-2 güne sert hareketin başlayabileceğini gösteriyor. 7,75 çanağı doldurur.

5.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Haber nedir arkadas bilgi verir misin

LG-E986 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Burayı da felaket tellalları basmış, yemezler. O haberi gidin Akbank sayfasında paylaşın belki yabancı fonları korkutursunuz ). Ben Brisa nın ikinci büyük fabrikasının Ocak ayında açılmasını bekliyorum kaldı iki ay Kordsa yeni fabrikaya Kasım Aralık sevkiyata başlar bilançomuz güzelleşir.

7.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Ben Brisa nın ikinci büyük fabrikasının Ocak ayında açılmasını bekliyorum kaldı iki ay Kordsa yeni fabrikaya Kasım Aralık sevkiyata başlar bilançomuz güzelleşir.
    Sn. Mira bu şekilde yazınca aklıma Brisa'ya ne kadar satışımız var diye bakmak geldi.

2017: 35 Milyon TL (6 Aylık)
    2016: 58 Milyon TL
    2015: 58 Milyon TL
    2014: 52 Milyon TL
    2013: 45 Milyon TL

Sonra düşündüm... Umarım 2018'de koparız...

Başarılar.

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 55/804 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •