Sayfa 559/804 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Güzel paylasimlar oluyor. Olumlu yonleri yanında risk görülen konular nelerdir sizlerin gordugu.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    Güzel paylasimlar oluyor. Olumlu yonleri yanında risk görülen konular nelerdir sizlerin gordugu.

-Havacılık ve otomotiv sektöründe zayıf talep koşullarının uzaması(2021'i de kapattığımız senaryo), bu süreç uzadığı takdirde nakit yaratımındaki azalma devam edecek ve bilanço üzerindeki borç yükü artacaktır. Bu da kar beklentilerimizi aşağı yönlü revize edecektir. Lastik Güçlendirme tarafında marjlarda daralma söz konusu, ancak ürün çeşitliliği sağlam olan firmada, orta-uzun vadede bilançonun kompozit tarafının ağırlığı artacağından negatif etkisi sınırlı olur.

3. Verdim gitti ...böyle hisseyi

Daha bir hafta önce metiyeler diziyordunuz kağıda.
    Bizler burada 2021 ve sonrasını konuşuyoruz. Gunlukculerin yeri değil burası
     Alıntı Originally Posted by hasanunal39 Yazıyı Oku
    Verdim gitti ...böyle hisseyi

5. Arkadşım hisse iyi ama çıktıca basıyorlar takip ettiğim hisselerin inan bana tümü gitti çakıldım burda , ama döneceğim inandığım bir kaç hisse var potansiyelli sonra uzun vade burası iyi tabiki....herkesin görüşüne saygım var benim tercihim böyle oldu keşke çok param olsa da bunu satmadan o hisselere girebilseydim.....

6. İyi tarafından düşünelim, üçüncü çeyrek itibariyle toparlanan üretim ve ulaşım sektörü,parasal genişleme ile yürüyen borsalar hisseye kısa vadede bile büyük getiri sağlayabilir. Ben haziran sonuna kadar uzun vadeli lot hedefine ulaşmaya çalışacağım inşallah

Sayfa 559/804 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •