Sayfa 564/804 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. 11.40 üstü kapanıs cumaya kadar hareket katar hisseye

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kordsa tarihinde hic tavan olmamıştır bence...yau yuzde 2 üstüne kapatmayi bile bilmez bu dangalak hisse

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3.  Alıntı Originally Posted by Khvcm1 Yazıyı Oku
    Sen geldiysen hareket başlar hocam ben psdtc den erken çıktım ama siz güzel sabrettiniz tebrik ederim sabrinizin karsiligini da almissinizdir diye düşünüyorum
    Umarım oyle olur benim değer analizime göre ucuz bir hisse sektörde düzelme olursa hayal bile edilemeyen fiyatlara gelir

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tüm yorumcular tv internet herkes fon kagıdı , uzun vade kaybettirmez diye diye hindistandaki tirenler gibi çatısında bile ky var galiba.

iyi bir silkeleme , ayı tuzağı yapmadan haraket etmeyecek bu gidişle.

tabii birde abd de satın aldığı iştiraklerde traderlerin aklında ? yaratıyor olabilir.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

5. Endeks 108 kords 11,38 bundan sonrasi izlemeye gerek yok gibi endekste bı yerde salacak

6. Hiç borsadan anlamayan ve birazda saf olan bir kişi, mart ayında covid krizininden en büyük darbeyi yiyen herhangi bir hava yolu şirketine yatırım yapsa, veya krizin maçları iptal ettirdiği futbol kulübüne yatırım yapsa en az %50, şansı yaver gitse %200 kazanacaktı...
    Bu şirketin bir sounuda sormazsan söylemeyen bir yönetimi var sanki, üretimi durdurduk,11 mayısta üretime başlayacağız demiş, nerdeyse 1 aydır haber yok, başladınmı başlamadınmı insan bir haber gönderir !!!

7.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Hiç borsadan anlamayan ve birazda saf olan bir kişi, mart ayında covid krizininden en büyük darbeyi yiyen herhangi bir hava yolu şirketine yatırım yapsa, veya krizin maçları iptal ettirdiği futbol kulübüne yatırım yapsa en az %50, şansı yaver gitse %200 kazanacaktı...
    Bu şirketin bir sounuda sormazsan söylemeyen bir yönetimi var sanki, üretimi durdurduk,11 mayısta üretime başlayacağız demiş, nerdeyse 1 aydır haber yok, başladınmı başlamadınmı insan bir haber gönderir !!!
    Bugün yarın, en gec Cuma patlamasi lazim ben teknigin pinokyosuyum

8.  Alıntı Originally Posted by Wonderwoman Yazıyı Oku
    Bugün yarın, en gec Cuma patlamasi lazim ben teknigin pinokyosuyum
    Kendime çiçek böcek börtü çaklıt 1 şeyler göndereyim hakkettim

Sayfa 564/804 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz