Special Days Image
Sayfa 577/804 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Gören de bistin en primli hissesi sanır nedir bunun tahtası rezil performans

2. Hisse pandemi öncesi fiyatlara dönemeyen belkide tek sanayi hissesi. Gerçekten kordsa yatırımcısı gibi temel analiz yapıp borsaya para yatıran kazanamıyor. Masa sandalye patron şirketine para yaptıranın yüzü gülüyor. Yazıklar olsun böyle borsaya, boyle yatırıma.
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Gören de bistin en primli hissesi sanır nedir bunun tahtası rezil performans
    SM-G615F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by BİST41 Yazıyı Oku
    Hisse pandemi öncesi fiyatlara dönemeyen belkide tek sanayi hissesi. Gerçekten kordsa yatırımcısı gibi temel analiz yapıp borsaya para yatıran kazanamıyor. Masa sandalye patron şirketine para yaptıranın yüzü gülüyor. Yazıklar olsun böyle borsaya, boyle yatırıma.

Bütün hisseler ederini bulur hocam biraz sabır sadece. Bu hissenin tek handikapi Sabancı olması maalesef

4.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    12.25 ten dirsat verdi, daha düşerse 11.90 ve altında tekrar bakacagım..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün kordsa hakkımı doldurdum...daha düşerse bundan sonrası sabır...
    Kısa hedef 12.50, hızlı geçerse 13.20...iyo haberde ki ben eylülde iyi haberler bekliyorum hedefim 16-17...

5.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Bugün kordsa hakkımı doldurdum...daha düşerse bundan sonrası sabır...
    Kısa hedef 12.50, hızlı geçerse 13.20...iyo haberde ki ben eylülde iyi haberler bekliyorum hedefim 16-17...

Bende limiti onceki gün doldurmuştum. Portföyümün 1/3 ü kordsa. Geçen ay kord bezi vb. gümrük vergisi artışı gelmişti. Ben bunların 3.çeyrek bilançoya yansıyacağını ve bilanço öncesi senin dedigin gibi eylül ayında iyi bir haraket bekliyorum. Er geç hareket edecek. Borç değil, kredi değil, bekleriz.

6. Her kademeye 20 bin lot duvar gibi koyuyor..

7.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Her kademeye 20 bin lot duvar gibi koyuyor..

Fırsatını buldu ya, belki kar rakamı 2 sene sabit veya daha aşağıda kalacak dünyadaki tedarik zincirlerindeki aksamalar nedeniyle; değerlendirmek istiyor olabilir. Belki de bütün borsa giderken kağıdı yatırmak ve toplamak isteyebilir bu süre boyunca. Anladığım kadarıyla mallarını istiyor, verin diyor

Sabretmek, ekran izlememek gerekiyor. Kademelere bakmak gereksiz.
    ...

Bu kadar garip bir hisseye birkaç kez rastlamışımdır. Ya daha önceden bu tahta mallanmış ve o malların gelmesini istemiyorlar (10.01.2020 - 04.03.2020 arası bu işlemin yapılma ihtimali yüksek) yada saçma sapan bir tip var tahtada. Haybeye kademelerde gezinip duruyor bütün gün. Test için aktif fiyatın 8-10 kademe altına alış girdim, geldi oralara verdi. Şu aşamada benim için boş beleş bir tahta. Bir yukarı daha yaparsa yapar, yapmaz ise geçmiş olsun.

Sayfa 577/804 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •