Sayfa 582/804 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 6426 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. 3 yıl önce celebi hisselerim vardı, hareket aynı..boş kademeler,anlamsız düşüşler. Arada bir ani yükleşler, sonra tekrar dip denemesi ve sonuç ortada hisse 20 lerden 100 lere gitti...
    Geçen yıl alarko carrier, boş kademeler, anlamsız inişler, arada ani yükseliş ve tekrar dipler...
    Şimdi aynısını kordsa yapıyor...
    Ben yukardaki 2 hissede de bekleyemedim, celebi de alarkoda 40 lardan gitti...
    Sebebi de adam sizi dibe alıştırıyor, daha yükselecegine inancınız kalmıyor, kordsa şimdi 16-17 dese hadi orayıda geçtim 20-22 dese kimse kalmaz.. oralardan bir aşagı yukarı yapsa at sinegi gibi döker. Tecrübeyle sabit ))

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Su ara kimi gorsem o ona, o da ona Kordsa tavsiye ediyor. Yoldan gecen insana bile hisse ovuluyor. Bu elbette bilincli bir sey degil, hissenin iyi oldugunu dusunup soyluyorlar. Ama her insana uygun olan hisse baskadir; derinligi, temettusu, gereken zaman, ne kadar alacagi.. Kords'y, Eregli'yi veya Tupras'i alir gibi alamazsin. Fazla mal can sikar. Her onune gelen alirsa da kagit gitmez, mallari toplayana kadar meletirler, herkes zarar gorur. Dogal piyasa dengeleri gecerli olmali. O nedenle bu bana gore ortalama 1-2 yillik bir surec. Su an herkes Kords diyor, herkes 10'ar, 20'ser bin lot mallanmis. Tahta yapici ne yapacak gorecegiz.
    ...

3.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    11.90 dan sonraki durak 11.20...
    altında son durak 10.50
    destekler hızlı kırıldı, son iki gün 10.5 altına sarksada kapanışta üzerine attı...
    Bistte dalgalanma devam etse de 10.20 altına gelmez diye düşünüyorum, gelse de hızlı toparlanır..
    Üstte 11.40 ve 11.90 sonrası 12.50 geçilirken zorlanabilir..
    Kademeler boş, hacim az kalıcı yükseliş için bir babayiğit gelmeli şu ara o da zor

4. 75 milyon küsur kâr çok güzel tahtacı artık eşek değil ya hak ettiği yere getirir...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    75 milyon küsur kâr çok güzel tahtacı artık eşek değil ya hak ettiği yere getirir...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilanço ya nerenizle bakıyorsunuz 13 milyon kar ki bu da kur farkından doğan 22 milyonluk karın üzerinden
    Yani bu çeyrekte aslında 9 milyon zarar yazmış
    Kısa vadeli yükümlülükler i 3 milyar a çıkmış
    Hasılat geçen senenin 3 te 2 si kadar maliyetler artmış bilancoyu ben iyi görmedim açıkçası

6.  Alıntı Originally Posted by Khvcm1 Yazıyı Oku
    Bilanço ya nerenizle bakıyorsunuz 13 milyon kar ki bu da kur farkından doğan 22 milyonluk karın üzerinden
    Yani bu çeyrekte aslında 9 milyon zarar yazmış
    Kısa vadeli yükümlülükler i 3 milyar a çıkmış
    Hasılat geçen senenin 3 te 2 si kadar maliyetler artmış bilancoyu ben iyi görmedim açıkçası
    Bu ortamda 9 mil zarar çok değil, kur farkı 9 aylıkta daha da artacak, benim görüşüm bu fiyatlardan malınızı kaptırmayın...
    düşse düşse 1-2 tl düşer, burdan satar alttan alır % 10 kar ederim derken büyük kardan olabilirsiniz...
    pandemi düşüşe geçerse 15 tl ye vermem ben bu hisseyi...

7.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Bu ortamda 9 mil zarar çok değil, kur farkı 9 aylıkta daha da artacak, benim görüşüm bu fiyatlardan malınızı kaptırmayın...
    düşse düşse 1-2 tl düşer, burdan satar alttan alır % 10 kar ederim derken büyük kardan olabilirsiniz...
    pandemi düşüşe geçerse 15 tl ye vermem ben bu hisseyi...
    O konuda haklısınız hala ucuz hisse ama bilanço kar aciklamis diyen arkadaşa cevap verdim ben de bu hisseyi uzun vade beğeniyor ve topluyorum hatta biraz daha düşse de alsam diyorum

8. İyi hisse kötü zamanında alınır... Pandemi olmasa bu fiatlarda olmazdı.. Döviz artışı da karlılığı artırır. Geleceğin sektörü. Bize yaramazsa evladlara yarar. Fiata bakar mısınız. 100 kişilk türk oyun şirketi 1.5 milyar dolara satılmıştı. Geçen hafta da 3 kişilik bir türk oyun yazılım fieması 198 milyon euroya satıldı. Kordsa 307 milyon dolar arkadaş. Komik. 350 milyon dolar yazmıştım. Kur atağından önceki rakam aklımda idi. Para garantiden baktım şimdi. 307 milyon dolar yazıyor.. Kar 15 milyon gelmişmiş falan. 0 kapasite stoklarla idare edilmiş bir dönem. Herhalde bu şirket 15 milyon çeyreklik kar için kurulmadı. Biz de bunun için satın almadık. Ceo ,geçenlerde son çeyrekte yüzde 90 kapasiteye ulaşırız dedi. yani böyle bir ivmelenme var. Şirketinizi bu fiattan satmak isteyen varsa satsın....
    Son düzenleme : Ayan; 11-08-2020 saat: 10:55.

Sayfa 582/804 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •